>> GENERALNI SPONZOR

BPS gensp

Francuska - ?e?ka i Poljska - Bugarska u polufinalu EP pionira

PIONIRI – II EP 2019.

Francuska i ?e?ka odnosno Poljska i Bugarska igra?e u polufinalu EP pionira u Sofiji. U me?evima za razigravanje od 5. do 8. mesta sasta?e se Turska i Rusija kao i Italija i Belorusija. Petak je slobodan dan na ?ampionatu.

  

 

PIONIRI – II EP 2019. – SOFIJA, BUGARSKA (13 – 21. JUL):

A GRUPA – DVORANA HRISTO BOTEV:

1. KOLO – SUBOTA, 13. JUL:

BELORUSIJA – FRANCUSKA      0:3 (15:25, 15:25, 13:25)

BUGARSKA – RUMUNIJA           3:0 (25:14, 25:14, 25:20)

TURSKA – FINSKA                    3:0 (25:19, 25:19, 25:17)

2. KOLO – NEDELJA, 14. JUL:

FRANCUSKA - RUMUNIJA   3:0 (25:18, 25:18, 25:21)

TURSKA - BUGARSKA        2:3 (15:25, 17:25, 25:22, 25:22, 10:15)

BELORUSIJA - FINSKA       3:1 (22:25, 25:18, 25:18, 25:23)

3. KOLO – PONEDELJAK, 15. JUL:

RUMUNIJA – TURSKA          0:3 (11:25, 21:25, 21:25)

BUGARSKA – BELORUSIJA  3:0 (27:25, 25:21, 25:23)

FRANCUSKA – FINSKA        3:0 (25:12, 25:13, 25:20)

4. KOLO – SREDA, 17. JUL:

BELORUSIJA – RUMUNIJA   3:0 (26:24, 25:19, 25:17)

BUGARSKA – FINSKA       3:1 (18:25, 28:26, 25:13, 25:23)

FRANCUSKA – TURSKA      3:0 (25:14, 32:3, 25:17)

5. KOLO – ?ETVRTAK, 18. JUL:

RUMUNIJA – FINSKA      0:3 (17:25, 19:25, 12:25)

BUGARSKA – FRANCUSKA   0:3 (18:25, 22:25, 10:25)

TURSKA – BELORUSIJA    3:0 (25:14, 25:15, 26:24)

 

1. FRANCUSKA   5  5  0   15:0   15

2. BUGARSKA     5  4  1   12:6   11

3. TURSKA          5  3  2    11:6   10

4. BELORUSIJA  5  2  3    6:10    6

5. FINSKA           5  1  4     5:12   3

6. RUMUNIJA     5  0   5   0:15    0

 

B GRUPA – DVORANA ARMEJEC:

1. KOLO – SUBOTA, 13. JUL:

ITALIJA – POLJSKA             3:1 (21:25, 25:23, 25:20, 25:23)

GR?KA – PORTUGALIJA     0:3 (20:25, 21:25, 19:25)

RUSIJA – ?E?KA                1:3 (25:19, 20:25, 25:25, 25:27)

2. KOLO – NEDELJA, 14. JUL:

ITALIJA – PORUTGALIJA     2:3 (20:25, 25:22, 25:20, 19:25, 13:15)

POLJSKA – RUSIJA            3:0 (25:13, 25:22, 25:23)

GR?KA – ?E?KA               1:3 (25:18, 18:25, 15:25, 20:25)

3. KOLO – PONEDELJAK, 15. JUL:

PORUTGALIJA – POLJSKA   1:3 (25:27, 20:25, 25:20, 26:28)

ITALIJA – ?E?KA                  3:2 (20:25, 25:23, 23:25, 25:20, 15:12)

RUSIJA – GR?KA                 3:0 (25:18, 25:16, 25:20)

4. KOLO – SREDA, 17. JUL:

PORTUGALIJA – ?E?KA       1:3 (30:32, 25:21, 17:25, 16:25)

POLJSKA – GR?KA               3:1 (25:13, 23:25, 25:17, 25:18)

ITALIJA – RUSIJA                   1:3 (25:22, 17:25, 17:25, 16:25)

5. KOLO – ?ETVRTAK, 18. JUL:

POLJSKA – ?E?KA           3:0 (25:21, 25:20, 25:22)

GR?KA – ITALIJA           0:3 (23:25, 19:25, 21:25)

RUSIJA – PORTUGALIJA      3:1 (25:15, 25:20, 26:28, 25:16)

 

1. POLJSKA           5   4   1   13:5    12

2. ?E?KA               5  3   2    11:9   10

3. ITALIJA               5  3   2    12:9    9

4. RUSIJA              5  3   2     10:8    9

5. PORTUGALIJA  5   2  3     9:11    5

6. GR?KA              5  0   5     2:15   0

 

SUBOTA, 20. JUL – DVORANA HRISTO BOTEV:

POLUFINALE (SATNICA ?E NAKNADNO BITI ODRE?ENA):

FRANCUSKA (A1) – ?E?KA (B2)    19.30 (18.30)

POLJSKA (B1) – BUGARSKA (A2)  17.00 (16.00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA (SATNICA ?E NAKNADNO BITI ODRE?ENA):

TURSKA (A3) – RUSIJA (B4)           12.00 (11.00)

ITALIJA (B3) – BELORUSIJA (A4)    14.30 (13.30)

 

NEDELJA, 21. JUL – DVORANA HRISTO BOTEV:

FINALE:                                    18.00 (17.00)

ME? ZA TRE?E MESTO:             15.30 (14.30)

ME? ZA PETO MESTO:               12.30 (11.30)

ME? ZA SEDMO MESTO:           10.00 (9.00)