>> GENERALNI SPONZOR

BPS gensp

Francuska i Bugarska dominiraju u A grupi, u B grupi sve neizvesno

PIONIRI – II EP 2019.

U Sofiji su odigrani me?evi tre?eg kola II Evropskog prvenstva za pionire. U A grupi Francuska i Bugrska su nastavile da dominiraju dok je u B grupi sve neizvesno jer ?ak ?etiri ekipe imaju isti u?inak. Sledi Slobodan dan na ?ampionatu.

  

 

PIONIRI – II EP 2019. – SOFIJA, BUGARSKA (13 – 21. JUL):

A GRUPA – DVORANA HRISTO BOTEV:

1. KOLO – SUBOTA, 13. JUL:

BELORUSIJA – FRANCUSKA      0:3 (15:25, 15:25, 13:25)

BUGARSKA – RUMUNIJA           3:0 (25:14, 25:14, 25:20)

TURSKA – FINSKA                    3:0 (25:19, 25:19, 25:17)

2. KOLO – NEDELJA, 14. JUL:

FRANCUSKA - RUMUNIJA   3:0 (25:18, 25:18, 25:21)

TURSKA - BUGARSKA        2:3 (15:25, 17:25, 25:22, 25:22, 10:15)

BELORUSIJA - FINSKA       3:1 (22:25, 25:18, 25:18, 25:23)

3. KOLO – PONEDELJAK, 15. JUL:

RUMUNIJA – TURSKA          0:3 (11:25, 21:25, 21:25)

BUGARSKA – BELORUSIJA  3:0 (27:25, 25:21, 25:23)

FRANCUSKA – FINSKA        3:0 (25:12, 25:13, 25:20)

 

1. FRANCUSKA   3  3  0   9:0   9

2. BUGARSKA     3  3  0   9:2   8

3. TURSKA          3  2  1   8:3   7

4. BELORUSIJA  3  1  2   3:7   3

5. FINSKA           3  0   3  1:9    0

6. RUMUNIJA     3  0   3  0:9    0

 

4. KOLO – SREDA, 17. JUL:

BELORUSIJA – RUMUNIJA   15.00 (14.00)

BUGARSKA – FINSKA          17.30 (16.30)

FRANCUSKA – TURSKA       20.00 (19.00)

 

5. KOLO – ?ETVRTAK, 18. JUL:

RUMUNIJA – FINSKA           15.00 (14.00)

BUGARSKA – FRANCUSKA   17.30 (16.30)

TURSKA – BELORUSIJA       20.00 (19.00)

 

B GRUPA – DVORANA ARMEJEC:

1. KOLO – SUBOTA, 13. JUL:

ITALIJA – POLJSKA             3:1 (21:25, 25:23, 25:20, 25:23)

GR?KA – PORTUGALIJA     0:3 (20:25, 21:25, 19:25)

RUSIJA – ?E?KA                1:3 (25:19, 20:25, 25:25, 25:27)

2. KOLO – NEDELJA, 14. JUL:

ITALIJA – PORUTGALIJA     2:3 (20:25, 25:22, 25:20, 19:25, 13:15)

POLJSKA – RUSIJA            3:0 (25:13, 25:22, 25:23)

GR?KA – ?E?KA               1:3 (25:18, 18:25, 15:25, 20:25)

3. KOLO – PONEDELJAK, 15. JUL:

PORUTGALIJA – POLJSKA   1:3 (25:27, 20:25, 25:20, 26:28)

ITALIJA – ?E?KA                  3:2 (20:25, 25:23, 23:25, 25:20, 15:12)

RUSIJA – GR?KA                 3:0 (25:18, 25:16, 25:20)

 

1. ?E?KA                3  2   1    8:5   7

2. POLJSKA           3   2   1    7:4  6

3. ITALIJA               3  2   1    8:6   6

4. PORTUGALIJA  3   2  1     7:5    5

5. RUSIJA              3  1   2     4:6   3

6. GR?KA              3  0   3     1:9   0

 

4. KOLO – SREDA, 17. JUL:

PORTUGALIJA – ?E?KA       15.00 (14.00)

POLJSKA – GR?KA              17.30 (16.30)

ITALIJA – RUSIJA                20.00 (19.00)

 

5. KOLO – ?ETVRTAK, 18. JUL:

POLJSKA – ?E?KA               15.00 (14.00)

GR?KA – ITALIJA                17.30 (16.30)

RUSIJA – PORTUGALIJA      20.00 (19.00)

 

SUBOTA, 20. JUL – DVORANA HRISTO BOTEV:

POLUFINALE (SATNICA ?E NAKNADNO BITI ODRE?ENA):

A 1 – B 2

B 1 – A 2

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA (SATNICA ?E NAKNADNO BITI ODRE?ENA):

A 3 – B 4

B 3 – A 4

 

NEDELJA, 21. JUL – DVORANA HRISTO BOTEV:

FINALE:                                    18.00 (17.00)

ME? ZA TRE?E MESTO:             15.30 (14.30)

ME? ZA PETO MESTO:               12.30 (11.30)

ME? ZA SEDMO MESTO:           10.00 (9.00)