>> GENERALNI SPONZOR

BPS gensp

Ekspresne pobede u A grupi, ?e?ka nadigrala Rusiju u B grupi

PIONIRI – II EP 2019.

U Sofiji, u Bugarskoj odigrani su prvi me?evi II Evropskog prvenstva za pionire. U A grupi su dominirali doma?in, Francuska i Turska koji su svoje me?eve zavr?ili u tri seta dok su u B grupi prve pobede zabele?ili Italija, ?e?ka i Portugalija. Slede me?evi drugog kola.

  

 

PIONIRI – II EP 2019. – SOFIJA, BUGARSKA (13 – 21. JUL):

A GRUPA – DVORANA HRISTO BOTEV:

1. KOLO – SUBOTA, 13. JUL:

BELORUSIJA – FRANCUSKA      0:3 (15:25, 15:25, 13:25)

BUGARSKA – RUMUNIJA           3:0 (25:14, 25:14, 25:20)

TURSKA – FINSKA                    3:0 (25:19, 25:19, 25:17)

 

1. FRANCUSKA  1  1  0   3:0    3

2. BUGARSKA    1  1  0   3:0   3

3. TURSKA         1  1  0   3:0   3

4. FINSKA          1  0  1   0:3   0

5. RUMUNIJA     1  0   1  0:3   0

6. BELORUSIJA  1  0  1  0:3   0

 

2. KOLO – NEDELJA, 14. JUL:

FRANUCSKA – RUMUNIJA    15.00 (14.00)

TURSKA – BUGARSKA         17.30 (16.30)

BELORUSIJA – FINSKA        20.00 (19.00)

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 15. JUL:

RUMUNIJA – TURSKA          15.00 (14.00)

BUGARSKA – BELORUSIJA  17.30 (16.30)

FRANCUSKA – FINSKA        20.00 (19.00)

 

4. KOLO – SREDA, 17. JUL:

BELORUSIJA – RUMUNIJA   15.00 (14.00)

BUGARSKA – FINSKA          17.30 (16.30)

FRANCUSKA – TURSKA       20.00 (19.00)

 

5. KOLO – ?ETVRTAK, 18. JUL:

RUMUNIJA – FINSKA           15.00 (14.00)

BUGARSKA – FRANCUSKA   17.30 (16.30)

TURSKA – BELORUSIJA       20.00 (19.00)

 

B GRUPA – DVORANA ARMEJEC:

1. KOLO – SUBOTA, 13. JUL:

ITALIJA – POLJSKA             3:0 (21:25, 25:23, 25:20, 25:23)

GR?KA – PORTUGALIJA     0:3 (20:25, 21:25, 19:25)

RUSIJA – ?E?KA                1:3 (25:19, 20:25, 25:25, 25:27)

 

1. PORTUGALIJA  1  1  0   3:0    3

2. ?E?KA            1  1  0   3:1   3

3. ITALIJA            1  1  0   3:1   3

4. POLJSKA        1  0  1   1:3   0

5. RUSIJA           1  0   1  1:3   0

6. GR?KA           1  0  1  0:3   0

 

2. KOLO – NEDELJA, 14. JUL:

ITALIJA – PORUTGALIJA      15.00 (14.00)

POLJSKA – RUSIJA              17.30 (16.30)

GR?KA – ?E?KA                 20.00 (19.00)

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 15. JUL:

PORUTGALIJA – POLJSKA    15.00 (14.00)

ITALIJA – ?E?KA                 17.30 (16.30)

RUSIJA – GR?KA                20.00 (19.00)

 

4. KOLO – SREDA, 17. JUL:

PORTUGALIJA – ?E?KA       15.00 (14.00)

POLJSKA – GR?KA              17.30 (16.30)

ITALIJA – RUSIJA                20.00 (19.00)

 

5. KOLO – ?ETVRTAK, 18. JUL:

POLJSKA – ?E?KA               15.00 (14.00)

GR?KA – ITALIJA                17.30 (16.30)

RUSIJA – PORTUGALIJA      20.00 (19.00)

 

SUBOTA, 20. JUL – DVORANA HRISTO BOTEV:

POLUFINALE (SATNICA ?E NAKNADNO BITI ODRE?ENA):

A 1 – B 2

B 1 – A 2

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MESTA (SATNICA ?E NAKNADNO BITI ODRE?ENA):

A 3 – B 4

B 3 – A 4

 

NEDELJA, 21. JUL – DVORANA HRISTO BOTEV:

FINALE:                                    18.00 (17.00)

ME? ZA TRE?E MESTO:             15.30 (14.30)

ME? ZA PETO MESTO:               12.30 (11.30)

ME? ZA SEDMO MESTO:           10.00 (9.00)