BPS gensp

Trofej za Milenu Mati? i Ketrin Hogan – 6 pobeda uz samo jedan izgubljen set

BEACH – VOLLEY – HANTINGTON BI?

Milena Mati? i Ketrin Hogan, reprezentativke Srbije u beach – volley, osvojile su prvo mesto na turniru p1440 u Hantington Bi?u, u okviru otvorenog prvenstva SAD u beach – volley u organizaciji Odbojka?ke federacije SAD. Mati? i Hogan su zabele?ile 6 pobeda, a samo su u prvom me?u na turniru izgubile set.

Mati? i Hogan su u 1. kolu E grupe savladale Karelov/Deturk iz SAD sa 2:1, a zatim u borbi za prvo mesto u grupi i direktan plasman u osminu finala Kvigl/Vopat iz SAD sa 2:0.

U osmini finala, srpske reprezentativke su pobedile kolumbijski par Galindo/Galindo sa 2:0, a u ?etvrtfinalu jo? jednom Karelov/Deturk iz SAD, ovoga puta sa 2:0.

Mati? i Hogan su u polufinalu bile bolje od Hildret/?emerhorn iz SAD sa 2:0, a u finalu su savladale Spiler/Viler iz SAD sa 2:0.