BPS gensp

Kategorija: Na?i u klubovima

Trofej za Bojanu Dr?u i Lokomotivu iz Kalinjingrada

SENIORKE – SUPER KUP RUSIJE 2019.

Lokomotiva iz Kalinjingrada, za koju igrana Bojana Dr?a (ex ?ivkovi?) osvojila je trofej namenjen pobedniku Super Kupa Rusije 2019. u konkurenciji odbojka?ica. Lokomotiva je u Moskvi savladala Dinamo iz Moskve, aktuelnog ?ampiona i pobednika Kupa Rusije, sa 3:0, po setovima 25:22, 26:24 i 25:22.

Peru?a pobednik Super kupa Italije – peti trofej za Marka Podra??anina

SENIORI – SUPER KUP ITALIJE 2019.

Sir Sejfti Konad Peru?a, za koju igraju Aleksandar Atanasijevi? i Marko Podra??anin osvojila je drugi put u istoriji titulu pobednika Super kupa Italije, prvi put posle 2017. Peru?a je u finalu, u ?ivitanovi, savladala Modenu sa 3:2, po setovima 27:25, 23:25, 25:23, 18:25 i 15:12, posle 142 minuta igre. Marko Podra??anin je osvojio 5 titulu pobednika Super kupa Italije, od toga prve tri sa Lubeom iz Ma?erate.

Trofej za Ke?er?in i Nikolu Grbi?a

SENIORI – SUPER KUP POLJSKE 2019.

Zaksa Ke?er?in Kozle, aktuelni prvak Poljske, koji sa klupe predvodi Nikola Grbi?, osvojio je Super kup Poljske. Zaksa je u Glivicama savladala Projekt Var?avu sa 3:1 (25:18, 34:32, 19:25, 25:23). Luka? Ka?marek, korektor Zakse, progla?en je za najboljeg igra?a (MVP) me?a.

Eza?iba?i pobednik Super Kupa Turske – Tijana Bo?kovi? MVP

SENIORKE – SUPER KUP TURSKE 2019.

Eza?iba?i Vitra Istanbul je pobednik Super Kupa Turske 2019. u konkurenciji odbojka?ica, a Tijana Bo?kovi? je progla?ena za najbolju igra?icu (MVP) Super Kupa Turske. Eza?iba?i je, u dvorani Ataturk u Izmiru, savladao Vakifbank Istanbul, za koji igraju Milena Ra?i? i Maja Ognjenovi? sa 3:2, po setovima 25:14, 25:21, 25:27, 20:25 i 15:11, posle 140 minuta igre.

Branislav Moro, Dejan Vuli?evi? i Milo? A?imovi? sa Kineskim Tajpehom prvaci Azije za mla?e seniore

MLA?I SENIORI – 3. PRVENSTVO AZIJE 2019. DO 23 GODINE

Srpski odbojka?ki stru?njaci, Branislav Moro (prvi trener), Dejan Vuli?evi? (asistent trenera) i Milo? A?imovi? (kondicioni trener) osvojili su sa Kineskim Tajpehom istorijsku titulu prvaka Azije 2019. za mla?e seniore (igra?i do 23 godine) na prvenstvu odrigranom u Naj Pji Tauu, u Mijanmaru.