>> GENERALNI SPONZOR

BPS gensp


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Evropska liga za seniorke

 

Seniorke Srbije su trostruke uzastopne pobednice Evropske lige. Tokom prva tri izdanja (2009–2011), seniorke Srbije su od 42 utakmice izgubile samo tri (dve 2009. i jednu 2010), a u Evropskoj ligi 2011. su osvojile zlatnu medalju bez poraza i uz samo ?etiri izgubljena seta. Pored tri zlatne medalje, seniorke Srbije su osvojile i jednu bronzanu, 2012. Pored ?etiri medalje osvojeno je i 11 pojedina?nih nagrada: 2 nagrade za najbolju igra?icu (MVP), po 3 nagrade za najboljeg sme?era i tehni?ara, 2 nagrade za najboljeg blokera i 1 nagrada za najboljeg prima?a. Srbija je u Evropskoj ligi odigrala ukupno 68 utakmica, ostvarila 58 pobeda uz 10 poraza i set koli?nik 183:58 i bilans od ?ak 85,29 odsto pobeda.

 god.          ut.   pob.  por.   set razl.
2009.         14    12      2      39:15
2010.         14    13      1      40:  7
2011.         14    14      0      42:  4
2012.         14    13      1      40:10
2013.         12      6      6      22:22
2014.          -        -       -       - : -  

UKUPNO:        68    58    10    183:58
POBEDA:    85,29 %

 

V EVROPSKA LIGA 2013. (14. JUN – 06. JUL) – 5. MESTO:

SRBIJA: OLGA RAONI?, LJUBICA KECMAN, ALEKSANDRA CVETI?ANIN, SOFIJA MEDI?, MAJA SAVI?, IVANA LUKOVI?, ADELA HELI?, MILICA BEZAREVI?, NINA ROSI?, SANJA BURSA?, LANA DABI?, JELENA BLAGOJEVI?, JOVANA STEVANOVI?. TRENERI: ALEKSANDAR VLADISAVLJEV I VLADIMIR MEDENICA.

I VIKEND – LEUVEN, BELGIJA:
1.KOLO – PETAK, 14. JUN: SRBIJA – BELGIJA   1:3 (22:20, 8:21, 11:21, 18:21)
2. KOLO – SUBOTA, 15. JUN: SRBIJA – IZRAEL  3:0 (21:15, 21:18, 21:19)
3. KOLO – NEDELJA, 16. JUN: SRBIJA – NEMA?KA   3:2 (21:19, 21:16, 12:21, 15:21, 15:12)

II VIKEND – SUBOTICA, SRBIJA:
1. KOLO – PETAK, 21. JUN: SRBIJA – BELGIJA   0:3 (12:21, 20:22, 18:21)
2. KOLO – SUBOTA, 22. JUN: SRBIJA – IZRAEL   3:0 (21:18, 24:22, 21:15)
3. KOLO – NEDELJA, 23. JUN: SRBIJA – NEMA?KA    0:3 (7:21, 16:21, 9:21)

III VIKEND – HAMBURG, NEMA?KA:
1. KOLO – PETAK, 28. JUN: SRBIJA – BELGIJA   2:3 (18:21, 21:18, 21:18, 14:21, 13:15)
2. KOLO – SUBOTA, 29. JUN: SRBIJA – IZRAEL   3:0 (21:16, 21:14, 21:12)
3. KOLO – NEDELJA, 30. JUN: SRBIJA – NEMA?KA   1:3 (10:21, 21:17, 19:21, 18:21)

IV VIKEND – RANANA, IZRAEL:
1. KOLO – ?ETVRTAK, 04. JUL: SRBIJA – IZRAEL  3:1 (14:21, 21:12, 21:16, 21:12)
2. KOLO – PETAK, 05. JUL: SRBIJA – NEMA?KA   3:2 (18:21, 21:16, 19:21, 21:19, 15:7)
3. KOLO – SUBOTA, 06. JUL: SRBIJA – BELGIJA    0:3 (12:21, 16:21, 19:21)

3. SRB        12      6      6    22:22

 

IV EVROPSKA LIGA 2012. (01. JUN – 06. JUL) – 3. MESTO, BRONZANA MEDALJA:

SRBIJA: ANA LAZAREVI?, JOVANA BRAKO?EVI?, BRANKICA MIHAJLOVI?, BOJANA ?IVKOVI?, NATA?A KRSMANOVI?, TIJANA MALE?EVI?, TAMARA RAKI?, DANICA RADENKOVI?, JOVANA VESOVI?, MAJA OGNJENOVI?, STEFANA VELJKOVI?, ANA BJELICA, NA?A NINKOVI?, JOVANA STEVANOVI?, MILENA RA?I?, NINA ROSI?, SUZANA ?EBI?, SANJA STAROVI?, JELENA BLAGOJEVI?, BJANKA BU?A, SLA?ANA MIRKOVI?, NATA?A ?IKIRIZ, MAJA SAVI?, NIKOLINA LUKI?. TRENERI: ZORAN TERZI?, BRANKO KOVA?EVI?, RATKO PAVLI?EVI? I MARKO GR?I?.

A GRUPA:
I TURNIR – SUBOTICA, SRBIJA (01–03. JUN):

SRBIJA: MIHAJLOVI?, ?IVKOVI?, MALE?EVI?, RADENKOVI?, VESOVI?, VELJKOVI?, BJELICA, NINKOVI?, RA?I?, ?EBI?, STAROVI?, BLAGOJEVI?. TRENERI: ZORAN TERZI? I BRANKO KOVA?EVI?.

1. KOLO – PETAK, 01. JUN: SRBIJA – MA?ARSKA   3:0 (25:15, 25:12, 25:22)
2. KOLO – SUBOTA, 02. JUN: SRBIJA – ?PANIJA      3:0 (25:17, 25:11, 25:19)
3. KOLO – NEDELJA, 03. JUL: SRBIJA – RUMUNIJA  3:1 (27:25, 25:16, 22:25, 25:15)

II TURNIR – BUDIMPE?TA, MA?ARSKA (08–10. JUN):

SRBIJA: LAZAREVI?, RAKI?, RADENKOVI?, BJELICA, NINKOVI?, STEVANOVI?, ROSI?, BU?A, MIRKOVI?, ?IKIRIZ, SAVI?, LUKI?. TRENERI: RATKO PAVLI?EVI? I MARKO GR?I?.

1. KOLO – PETAK, 08. JUN: SRBIJA – RUMUNIJA   3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
2. KOLO – SUBOTA, 09. JUN: SRBIJA – ?PANIJA    3:1 (25:14, 25:15, 22:25, 25:20)
3. KOLO – NEDELJA, 10. JUN: SRBIJA – MA?ARSKA  3:1 (25:18, 25:14, 16:25, 25:19)

III TURNIR – GRANOLJERS, ?PANIJA (15–17. JUN):

SRBIJA: LAZAREVI?, RAKI?, RADENKOVI?, BJELICA, NINKOVI?, STEVANOVI?, ROSI?, BU?A, MIRKOVI?, ?IKIRIZ, SAVI?, LUKI?. TRENERI: RATKO PAVLI?EVI? I MARKO GR?I?.

1. KOLO – PETAK, 15. JUN: SRBIJA – RUMUNIJA  3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
2. KOLO – SUBOTA, 16. JUN: SRBIJA – MA?ARSKA  3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
3. KOLO – NEDELJA, 17. JUN: SRBIJA – ?PANIJA  3:1 (25:18, 25:10, 21:25, 25:20)

IV TURNIR – PJATRA NEAMC, RUMUNIJA (22–24. JUN):

SRBIJA: BRAKO?EVI?, KRSMANOVI?, RAKI?, RADENKOVI?, RA?I?, ROSI?, ?EBI?, BU?A, MIRKOVI?, ?IKIRIZ, SAVI?, LUKI?. TRENERI: ZORAN TERZI? I RATKO PAVLI?EVI?.

1. KOLO – PETAK, 22. JUN: SRBIJA – ?PANIJA   3:2 (23:25, 25:18, 31:29, 31:33, 15:13)
2. KOLO – SUBOTA, 23. JUN: SRBIJA – MA?ARSKA 3:0 (25:22, 25:17, 25:14)
3. KOLO – NEDELJA, 24. JUN: SRBIJA – RUMUNIJA  3:0 (26:24, 25:18, 25:20)

1. SRB        12    12    0    36:6

FINALNI TURNIR – KARLOVE VARI, ?E?KA:

SRBIJA: BRAKO?EVI?, MIHAJLOVI?, ?IVKOVI?, KRSMANOVI?, MALE?EVI?, VESOVI?, OGNJENOVI?, NINKOVI?, RA?I?, ?EBI?, STAROVI?, BLAGOJEVI?. TRENERI: ZORAN TERZI? I BRANKO KOVA?EVI?.

?ETVRTAK – 05. JUL – POLUFINALE:
SRBIJA – BUGARSKA    1:3 (32:34, 22:25, 25:21, 20:25)

PETAK, 06. JUL – ME? ZA TRE?E MESTO:    
SRBIJA – HOLANDIJA    3:1 (25:23, 25:15, 23:25, 25:13)

POJEDINA?NE NAGRADE:
TEHNI?AR: MAJA OGNJENOVI? (SRBIJA)

UKUPNO:        14    13    1    40:10

 

III EVROPSKA LIGA 2011. (27. MAJ – 16. JUL) – 1. MESTO, ZLATNA MEDALJA:

SRBIJA: ANA LAZAREVI?, JOVANA BRAKO?EVI?, SANJA MALAGURSKI, BOJANA ?IVKOVI?, NATA?A KRSMANOVI?, TIJANA MALE?EVI?, BRI?ITKA MOLNAR, ANA ANTONIJEVI?, JOVANA VESOVI?, MAJA OGNJENOVI?, NA?A NINKOVI?, MILENA RA?I?, SILVIJA POPOVI?, SUZANA ?EBI?, NINA ROSI?. TRENERI: ZORAN TERZI? I BRANKO KOVA?EVI?.

27. MAJ – KLADOVO: SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:11, 25:14, 25:15)
28. MAJ – KLADOVO: SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:14, 25:21, 25:22)
03. JUN – LAS PALMAS: ?PANIJA – SRBIJA    0:3 (22:25, 18:25, 24:26)
04. JUN – LAS PALMAS: ?PANIJA – SRBIJA    0:3 (17:25, 20:25, 17:25)
11. JUN – SUBOTICA: SRBIJA – FRANCUSKA   3:2 (25:13, 19:25, 19:25, 25:22, 17:15)
12. JUN – SUBOTICA: SRBIJA – FRANCUSKA   3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
17. JUN – SENT DIJE: FRANCUSKA – SRBIJA   0:3 (21:25, 21:25, 18:25)
18. JUN – SENT DIJE: FRANCUSKA – SRBIJA   1:3 (18:25, 25:23, 21:25, 24:26)
25. JUN – BEOGRAD: SRBIJA – ?PANIJA    3:1 (25:14, 21:25, 25:9, 25:10)
26. JUN – BEOGRAD: SRBIJA – ?PANIJA    3:0 (25:17, 25:21, 25:22)
09. JUL – HANIJA, KRIT: GR?KA – SRBIJA   0:3 (11:25, 16:25, 22:25)
10. JUL – HANIJA, KRIT: GR?KA – SRBIJA   0:3 (10:25, 23:25, 12:25)

1. SRBIJA        12    12      0    36:4

FINALNI TURNIR – ISTANBUL, TURSKA:
15. JUL – POLUFINALE:
SRBIJA – ?E?KA   3:0 (25:18, 25:17, 25:22)
16. JUL – FINALE:
SRBIJA – TURSKA  3:0 (25:17, 25:21, 25:23)

UKUPNO:        14    14    0    42:4

POJEDINA?NE NAGRADE:
MVP: JOVANA BRAKO?EVI? (SRBIJA)
SME?ER: JOVANA BRAKO?EVI? (SRBIJA)
TEHNI?AR: MAJA OGNJENOVI? (SRBIJA)
BLOKER: NATA?A KRSMANOVI? (SRBIJA)

 

II EVROPSKA LIGA 2010. (11. JUN – 25. JUL) – 1. MESTO, ZLATNA MEDALJA:

SRBIJA: JELENA NIKOLI?, JOVANA BRAKO?EVI?, BOJANA ?IVKOVI?, NATA?A KRSMANOVI?, JASNA MAJSTOROVI?, BRI?ITKA MOLNAR, JOVANA VESOVI?, MAJA OGNJENOVI?, STEFANA VELJKOVI?, ANA BJELICA, MILENA RA?I?, SILVIJA POPOVI?, SUZANA ?EBI?, SARA KLISURA. TRENERI: ZORAN TERZI? I BRANKO KOVA?EVI?.

KLADOVO – 11. JUN: SRBIJA – VELIKA BRITANIJA    3:0 (25:16, 25:18, 25:19)
KLADOVO – 12. JUN: SRBIJA – VELIKA BRITANIJA    3:0 (25:21, 25:16, 25:14)
SMEDEREVO – 19. JUN: SRBIJA – RUMUNIJA    3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
SMEDEREVO – 20. JUN: SRBIJA – RUMUNIJA    3:0 (25:19, 25:20, 25:23)
SUBOTICA – 25. JUN: SRBIJA – BUGARSKA   3:2 (25:13, 25:23, 22:25, 20:25, 15:12)
SUBOTICA – 26. JUN: SRBIJA – BUGARSKA   1:3 (26:24, 19:25, 20:25, 18:25)
?EFILD – 03. JUL: VELIKA BRITANIJA – SRBIJA    0:3 (15:25, 11:25, 20:25)
?EFILD – 04. JUL: VELIKA BRITANIJA – SRBIJA    0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
KONSTANCA – 09. JUL: RUMUNIJA – SRBIJA     0:3 (22:25, 18:25, 12:25)
KONSTANCA – 10. JUL: RUMUNIJA – SRBIJA     0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
GABROVO – 17. JUL: BUGARSKA – SRBIJA   0:3 (16:25, 20:25, 14:25)
GABROVO – 18. JUL: BUGARSKA – SRBIJA   1:3 (20:25, 15:25, 31:29, 21:25)

1. SRB    12    11    1    34:6    23

FINALNI TURNIR – ANKARA, TURSKA:
POLUFINALE – 24. JUL:
SRBIJA – IZRAEL  3:0 (25:20, 25:12, 25:21)
25. JUL – FINALE:
SRBIJA – BUGARSKA  3:1 (25:20, 25:20, 16:25, 25:22)

POJEDINA?NE NAGRADE:
MVP: JELENA NIKOLI? (SRBIJA)
PRIMA?: JELENA NIKOLI? (SRBIJA)
SME?ER: JOVANA BRAKO?EVI? (SRBIJA)
TEHNI?AR: MAJA OGNJENOVI? (SRBIJA)

UKUPNO:        14    13    1    40:7


I EVROPSKA LIGA 2009. (23. MAJ – 12. JUL) – 1. MESTO, ZLATNA MEDALJA:

SRBIJA: JELENA NIKOLI?, BOJANA ?IVKOVI?, NATA?A KRSMANOVI?, JASNA MAJSTOROVI?, BRI?ITKA MOLNAR, ANA ANTONIJEVI?, JOVANA VESOVI?, MAJA OGNJENOVI?, STEFANA VELJKOVI?, ALEKSANDRA PETROVI?, NA?A NINKOVI?, SANJA MALAGURSKI, MILENA RA?I?, SILVIJA POPOVI?, NINA ROSI?, SANJA BURSA?, AN?ELKA PANTOVI?, NATA?A ?EVARIKA, TIJANA MALE?EVI?, MARIJA PUCAREVI?, OLIVERA MEDI?. TRENERI: ZORAN TERZI?, BRANKO KOVA?EVI?, ZORAN KOVA?I? I BOJAN MIHAJLOVI?.

SUBOTICA, 23. MAJ: SRBIJA – GR?KA    3:0 (25:21, 25:14, 25:15)
SUBOTICA, 24. MAJ: SRBIJA – GR?KA    3:1 (20:25, 25:23, 25:20, 25:20)
GABROVO, 30. MAJ: BUGARSKA – SRBIJA    1:3 (25:16, 24:26, 16:25, 18:25)
GABROVO, 31. MAJ: BUGARSKA – SRBIJA    3:2 (25:21, 21:25, 25:18, 22:25, 18:16)
NI?, 05. JUN: SRBIJA – ?PANIJA   3:0 (25:12, 25:15, 30:28)
NI?, 06. JUN: SRBIJA – ?PANIJA   3:0 (25:23, 25:15, 25:19)
MURSIJA, 12. JUN: ?PANIJA – SRBIJA    3:1 (23:25, 25:18, 25:23, 25:18)
MURSIJA, 13. JUN: ?PANIJA – SRBIJA    0:3 (15:25, 20:25, 17:25)
OBRENOVAC, 19. JUN: SRBIJA – BUGARSKA    3:1 (25:21, 25:21, 21:25, 27:25)
OBRENOVAC, 20. JUN: SRBIJA – BUGARSKA    3:2 (25:20, 19:25, 26:24, 16:25, 15:8)
LAMIJA, 26. JUN: GR?KA – SRBIJA    0:3 (11:25, 14:25, 9:25)
LAMIJA, 27. JUN: GR?KA – SRBIJA    0:3 (17:25, 20:25, 15:25)

1. SRBIJA    12    10    2    33:11        22

FINALNI TURNIR – KAJZERI, TURSKA (11. I 12. JUL):
SUBOTA, 11. JUL – POLUFINALE:
SRBIJA – FRANCUSKA   3:2 (25:21, 25:15, 21:25, 18:25, 15:10)
NEDELJA, 12. JUL – FINALE:
SRBIJA – TURSKA   3:2 (32:34, 17:25, 25:20, 25:23, 17:15)

POJEDINA?NE NAGRADE:
SME?ER: ALEKSANDRA PETROVI? (SRBIJA)
BLOKER: NA?A NINKOVI? (SRBIJA)

 

REPREZENTATIVKE SRBIJE U EVROPSKOJ LIGI:

Za Srbiju je u Evropskoj ligi igralo 45 igra?ica. Rekorder je Milena Ra?i? sa 48 utakmica, Nata?a Krsmanovi? je odigrala 45, Bojana ?ivkovi? 35, a Maja Ognjenovi? 34. Pored Ra?i?eve, Krsmanovi?eve, ?ivkovi?eve i Ognjenovi?eve, po ?etiri u?e??a u Evropskoj ligi imaju i Jovana Vesovi? i Nina Rosi? (obe po 31 me?). Po tri u?e??a imaju Jovana Brako?evi? (33), Bri?itka Molnar (30), Stefana Veljkovi? i Na?a Ninkovi? (obe po 27), Silvija Popovi? (26), Suzana ?ebi? (24) i Tijana Male?evi? (21).


  1. MILENA RA?I?  –  48 (4)
  2. NATA?A KRSMANOVI?  –  45 (4)
  3. BOJANA ?IVKOVI? – 35 (4)
  4. MAJA OGNJENOVI? –  34 (4)
  5. JOVANA BRAKO?EVI? –  33 (3)
  6. JOVANA VESOVI? – 31 (4)
  7. NINA ROSI? –  31 (4)
  8. BRI?ITKA MOLNAR  –  30 (3)
  9. STEFANA VELJKOVI? – 27 (3)
10. NA?A NINKOVI? –  27 (3)
11. ANA ANTONIJEVI? –  26 (2)
12. JASNA MAJSTOROVI? – 26 (2)
13. SILVIJA POPOVI? –  26 (3)
14. SANJA BURSA? – 24 (2)
15. SUZANA ?EBI? – 24 (3)
16. ANA BJELICA – 23 (2)
17. TIJANA MALE?EVI? – 21 (3)
18. MAJA SAVI? –  21 (2)
19. ANA LAZAREVI? –  20 (2)
20. JOVANA STEVANOVI? – 18 (2)
21. JELENA BLAGOJEVI?  – 17 (2)
22. SANJA MALAGURSKI  –  14 (2)
23. NATA?A ?EVARIKA – 14 (1)
24. LANA DABI? – 12 (1)
25. LJUBICA KECMAN – 12 (1)
26. IVANA LUKOVI? – 12 (1)
27. SOFIJA MEDI? – 12 (1)
28. JELENA NIKOLI? – 12 (2)
29. AN?ELKA PANTOVI? – 12 (1)
30. ALEKSANDRA PETROVI? – 12 (1)
31. DANICA RADENKOVI? – 12 (1)
32. OLGA RAONI? – 12 (1)
33. ADELA HELI? – 12 (1)
34. BJANKA BU?A – 9 (1)
35. NIKOLINA LUKI? – 9 (1)
36. SLA?ANA MIRKOVI? – 9 (1)
37. TAMARA RAKI? – 9 (1)
38. NATA?A ?IKIRIZ – 9 (1)
39. SARA KLISURA –  8 (1)
40. MILICA BEZAREVI? – 6 (1)
41. ALEKSANDRA CVETI?ANIN – 6 (1)
42. BRANKICA MIHAJLOVI? – 5 (1)
43. SANJA STAROVI? – 5 (1)
44. OLIVERA MEDI? – 2 (1)
45. MARIJA PUCAREVI? – 2 (1)


RIVALI U EVROPSKOJ LIGI:
Srbija je u Evropskoj ligi igrala protiv 13 reprezentacija. Najvi?e utakmica je odigrala protiv ?panije (12), Bugarske (10), Gr?ke i Rumunije (obe po 8).

SRB – ESP
SRB – BUL
SRB – GRE
SRB – ROU
SRB – ISR
SRB – FRA
SRB – GBR   
SRB – HUN
SRB – GER
SRB – BEL
SRB – TUR
SRB – CZE
SRB – NED

UKUPNO:        68    58    10    183:58

12    11   1   34:8
10    7    3    25:17
  8    8    0    24:1
  8    8    0    24:0
  5    5    0    15:1
  5    5    0    15:5
  4    4    0    12:0
  4    4    0    12:1
  4    2    2    7:10
  4    0    4    3:12
  2    2    0    6:2
  1    1    0    3:0
  1    1    0    3:1


SRBIJA – ?PANIJA

SRB – ESP        12    11    1    34:8

I EVROPSKA LIGA 2009.
NI?, 05. JUN:
SRBIJA – ?PANIJA   3:0 (25:12, 25:15, 30:28)
NI?, 06. JUN:
SRBIJA – ?PANIJA   3:0 (25:23, 25:15, 25:19)
MURSIJA, 12. JUN:
?PANIJA – SRBIJA   3:1 (23:25, 25:18, 25:23, 25:18)
MURSIJA, 13. JUN:
?PANIJA – SRBIJA   0:3 (15:25, 20:25, 17:25)
III EVROPSKA LIGA 2011.
03. JUN – LAS PALMAS:
?PANIJA – SRBIJA    0:3 (22:25, 18:25, 24:26)
04. JUN – LAS PALMAS:
?PANIJA – SRBIJA    0:3 (17:25, 20:25, 17:25)
25. JUN – BEOGRAD:
SRBIJA – ?PANIJA    3:1 (25:14, 21:25, 25:9, 25:10)
26. JUN – BEOGRAD:
SRBIJA – ?PANIJA   3:0 (25:17, 25:21, 25:22)
IV EVROPSKA LIGA 2012.
SUBOTICA – 02. JUN:
SRBIJA – ?PANIJA   3:0 (25:17, 25:11, 25:19)
BUDIMPE?TA – 09. JUN:
SRBIJA – ?PANIJA    3:1 (25:14, 25:15, 22:25, 25:20)
GRANOLJERS – 17. JUN:
SRBIJA – ?PANIJA    3:1 (25:18, 25:10, 21:25, 25:20)
PJATRA NEAMC – 22. JUN:
SRBIJA – ?PANIJA    3:2 (23:25, 25:18, 31:29, 31:33, 15:13)


SRBIJA – BUGARSKA

SRB – BUL        10    7    3    25:17

I EVROPSKA LIGA 2009.
GABROVO, 30. MAJ:
BUGARSKA – SRBIJA   1:3 (25:16, 24:26, 16:25, 18:25)
GABROVO, 31. MAJ:
BUGARSKA – SRBIJA   3:2 (25:21, 21:25, 25:18, 22:25, 18:16)
OBRENOVAC, 19. JUN:
SRBIJA – BUGARSKA   3:1 (25:21, 25:21, 21:25, 27:25)
OBRENOVAC, 20. JUN:
SRBIJA – BUGARSKA   3:2 (25:20, 19:25, 26:24, 16:25, 15:8)
II EVROPSKA LIGA 2010.
SUBOTICA – 25. JUN:
SRBIJA – BUGARSKA   3:2 (25:13, 25:23, 22:25, 20:25, 15:12)
SUBOTICA – 26. JUN:
SRBIJA – BUGARSKA   1:3 (26:24, 19:25, 20:25, 18:25)
GABROVO – 17. JUL:
BUGARSKA – SRBIJA   0:3 (16:25, 20:25, 14:25)
GABROVO – 18. JUL:
BUGARSKA – SRBIJA   1:3 (20:25, 15:25, 31:29, 21:25)
ANKARA – 25. JUL – FINALE:
SRBIJA – BUGARSKA    3:1 (25:20, 25:20, 16:25, 25:22)
IV EVROPSKA LIGA 2012.
KARLOVE VARI – 05. JUL – POLUFINALE:
SRBIJA – BUGARSKA    1:3 (32:34, 22:25, 25:21, 20:25)


SRBIJA – GR?KA

SRB – GRE        8    8    0    24:1

I EVROPSKA LIGA 2009.
SUBOTICA, 23. MAJ:
SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:21, 25:14, 25:15)
SUBOTICA, 24. MAJ:
SRBIJA – GR?KA   3:1 (20:25, 25:23, 25:20, 25:20)
LAMIJA, 26. JUN:
GR?KA – SRBIJA   0:3 (11:25, 14:25, 9:25)
LAMIJA, 27. JUN:
GR?KA – SRBIJA   0:3 (17:25, 20:25, 15:25)
III EVROPSKA LIGA 2011.
27. MAJ – KLADOVO:
SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:11, 25:14, 25:15)
28. MAJ – KLADOVO:
SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:14, 25:21, 25:22)
09. JUL – HANIJA, KRIT:
GR?KA – SRBIJA   0:3 (11:25, 16:25, 22:25)
10. JUL – HANIJA, KRIT:
GR?KA – SRBIJA   0:3 (10:25, 23:25, 12:25)


SRBIJA – RUMUNIJA

SRB – ROU        8    8    0    24:0

II EVROPSKA LIGA 2010.
SMEDEREVO – 19. JUN:
SRBIJA – RUMUNIJA    3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
SMEDEREVO – 20. JUN:
SRBIJA – RUMUNIJA    3:0 (25:19, 25:20, 25:23)
KONSTANCA – 09. JUL:
RUMUNIJA – SRBIJA    0:3 (22:25, 18:25, 12:25)
KONSTANCA – 10. JUL:
RUMUNIJA – SRBIJA    0:3 (18:25, 19:25, 20:25)
IV EVROPSKA LIGA 2012.
SUBOTICA – 03. JUL:
SRBIJA – RUMUNIJA   3:1 (27:25, 25:16, 22:25, 25:15)
BUDIMPE?TA – 08. JUN:
SRBIJA – RUMUNIJA   3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
GRANOLJERS – 15. JUN:
SRBIJA – RUMUNIJA   3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
PJATRA NEAMC – 24. JUN:
SRBIJA – RUMUNIJA   3:0 (26:24, 25:18, 25:20)


SRBIJA – IZRAEL

SRB – ISR        5    5    0    15:1

II EVROPSKA LIGA 2010.
ANKARA – POLUFINALE – 24. JUL:
SRBIJA – IZRAEL    3:0 (25:20, 25:12, 25:21)
V EVROPSKA LIGA 2013.
LEUVEN – 15. JUN:
SRBIJA – IZRAEL    3:0 (21:15, 21:18, 21:19)
SUBOTICA – 22. JUN:
SRBIJA – IZRAEL    3:0 (21:18, 24:22, 21:15)
HAMBURG – 29. JUN:
SRBIJA – IZRAEL    3:0 (21:16, 21:14, 21:12)
RANANA – 04. JUL:
SRBIJA – IZRAEL    3:1 (14:21, 21:12, 21:16, 21:12)


SRBIJA – FRANCUSKA

SRB – FRA        5    5    0    15:5

I EVROPSKA LIGA 2009.
KAJZERI – 11. JUL – POLUFINALE:
SRBIJA – FRANCUSKA   3:2 (25:21, 25:15, 21:25, 18:25, 15:10)
III EVROPSKA LIGA 2011.
11. JUN – SUBOTICA:
SRBIJA – FRANCUSKA   3:2 (25:13, 19:25, 19:25, 25:22, 17:15)
12. JUN – SUBOTICA:
SRBIJA – FRANCUSKA   3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
17. JUN – SENT DIE:
FRANCUSKA – SRBIJA   0:3 (21:25, 21:25, 18:25)
18. JUN – SENT DIE:
FRANCUSKA – SRBIJA   1:3 (18:25, 25:23, 21:25, 24:26)


SRBIJA – VELIKA BRITANIJA

SRB – GBR        4    4    0    12:0

II EVROPSKA LIGA 2010.
KLADOVO – 11. JUN:
SRBIJA – VELIKA BRITANIJA   3:0 (25:16, 25:18, 25:19)
KLADOVO – 12. JUN:
SRBIJA – VELIKA BRITANIJA   3:0 (25:21, 25:16, 25:14)
?EFILD – 03. JUL:
VELIKA BRITANIJA – SRBIJA   0:3 (15:25, 11:25, 20:25)
?EFILD – 04. JUL:
VELIKA BRITANIJA – SRBIJA   0:3 (19:25, 20:25, 23:25)


SRBIJA – MA?ARSKA

SRB – HUN        4    4    0    12:1

IV EVROPSKA LIGA 2012.
SUBOTICA – 01. JUN:
SRBIJA – MA?ARSKA    3:0 (25:15, 25:12, 25:22)
BUDIMPE?TA – 10. JUN:
SRBIJA – MA?ARSKA    3:1 (25:18, 25:14, 16:25, 25:19)
GRANOLJERS – 16. JUN:
SRBIJA – MA?ARSKA    3:0 (25:12, 25:14, 25:17)
PJATRA NEAMC – 23. JUN:
SRBIJA – MA?ARSKA    3:0 (25:22, 25:17, 25:14)


SRBIJA – NEMA?KA

SRB – GER        4    2    2    7:10

V EVROPSKA LIGA 2013.
LEUVEN – 16. JUN:
SRBIJA – NEMA?KA   3:2 (21:19, 21:16, 12:21, 15:21, 15:12)
SUBOTICA – 23. JUN:
SRBIJA – NEMA?KA   0:3 (7:21, 16:21, 9:21)
HAMBURG – 30. JUN:
SRBIJA – NEMA?KA   1:3 (10:21, 21:17, 19:21, 18:21)
RANANA – 05. JUL:
SRBIJA – NEMA?KA   3:2 (18:21, 21:16, 19:21, 21:19, 15:7)


SRBIJA – BELGIJA

SRB – BEL        4    0    4    3:12

V EVROPSKA LIGA 2013.
LEUVEN – 14. JUN:
SRBIJA – BELGIJA   1:3 (22:20, 8:21, 11:21, 18:21)
SUBOTICA – 21. JUN:
SRBIJA – BELGIJA   0:3 (12:21, 20:22, 18:21)
HAMBURG – 28. JUN:
SRBIJA – BELGIJA   2:3 (18:21, 21:18, 21:18, 14:21, 13:15)
RANANA – 06. JUL:
SRBIJA – BELGIJA   0:3 (12:21, 16:21, 19:21)


SRBIJA – TURSKA

SRB – TUR        2    2    0    6:2

I EVROPSKA LIGA 2009.
KAJZERI – 12. JUL – FINALE:
SRBIJA – TURSKA   3:2 (32:34, 17:25, 25:20, 25:23, 17:15)
III EVROPSKA LIGA 2011.
ISTANBUL – 16. JUL – FINALE:
SRBIJA – TURSKA   3:0 (25:17, 25:21, 25:23)


SRBIJA – ?E?KA

SRB – CZE        1    1    0    3:0

III EVROPSKA LIGA 2011.
ISTANBUL – 15. JUL – POLUFINALE:
SRBIJA – ?E?KA   3:0 (25:18, 25:17, 25:22)


SRBIJA – HOLANDIJA

SRB – NED        1    1    0    3:1

IV EVROPSKA LIGA 2012.
KARLOVE VARI – 06. JUL – ME? ZA TRE?E MESTO:    
SRBIJA – HOLANDIJA   3:1 (25:23, 25:15, 23:25, 25:13)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pro?itano 6246 puta