Rezultati kadetkinja na Svetskim prvenstvima

 

 VIII SP 2003. – PILA, POLJSKA (09–17.08) – 9. MESTO:
SRBIJA I CRNA GORA: JOVANA VESOVI?, AMADEA DURAKOVI?, ANA JAK?I?, MINA KALINI?, DU?ANKA KARI?, MIRJANA KOMLENOVI?, ANA ANTONIJEVI?, SANJA HANU?I?, MIRJANA ?URI?, ALEKSANDRA CRN?EVI?, NEVENA ?OR?EVI?, JOVANA BRAKO?EVI?. TRENERI: ZORICA LAZI?, BRANKO GAJI?.

VROCLAVEK  – 09. AVGUST: SRBIJA I CRNA GORA – KENIJA  3:0 (25:12, 25:11, 25:7)

VROCLAVEK  – 10. AVGUST: SRBIJA I CRNA GORA – VENECUELA  3:0 (25:17, 25:15, 25:22)

VROCLAVEK  – 11. AVGUST: SRBIJA I CRNA GORA – HRVATSKA  0:3 (22:25, 17:25, 20:25)

PILA – 13. AVGUST – PLEJ – OF – ELIMINACIONA GRUPA: SRBIJA I CRNA GORA  – TAJLAND  2:3 (16:25, 25:22, 18:25, 25:20, 13:15)

 
 X SP 2007. – TIHUANA I MEKSIKALI, MEKSIKO (31.07–11.08) – 4. MESTO:
SRBIJA: MARIJA JOVANOVI?, TIJANA MALE?EVI?, MARIJA PUCAREVI?, ANA LAZAREVI?, NINA ROSI?, NATA?A ?ILJKOVI?, DANICA MARKOVI?, STEFANA VELJKOVI?, NA?A NINKOVI?, MARIJA MILOSAVLJEVI?, KRISTINA ?URI?, SANJA MALAGURSKI. TRENERI: BRANKO GAJI? I MARIJANA MIROSAVLJEVI?.

TIHUANA – 31. JUL: SRBIJA – KOREJA  3:0 (29:27, 25:19, 25:17)

TIHUANA – 01. AVGUST: SRBIJA – BELGIJA  3:0 (29:27, 25:18, 25:19)

TIHUANA – 02. AVGUST: SRBIJA – MEKSIKO  3:0 (25:22, 27:25, 25:16)

TIHUANA – 05. AVGUST: SRBIJA – DOMINIKANSKA R.  3:0 (25:19, 25:18, 25:23)

TIHUANA – 06. AVGUST: SRBIJA – TURSKA  3:0 (25:23, 25:22, 25:21)

TIHUANA – 07. AVGUST: SRBIJA – JAPAN  3:0 (25:22, 25:17, 26:24)

TIHUANA – 10. AVGUST – POLUFINALE: SRBIJA – KINA  0:3 (19:25, 21:25, 15:25)

TIHUANA – 11. AVGUST – ME? ZA TRE?E MESTO: SRBIJA – RUSIJA  1:3 (25:17, 18:25, 20:25, 21:25)

 
 XI SP 2009. – NAKONRA?ASIMA, TAJLAND (03–12.07) – 2. MESTO:
SRBIJA: SARA KLISURA, IVANA MRDAK, JELENA MEDAREVI?, ANTONINA PILIPOVI?, MAJA SAVI?, IVANA LUKOVI?, MARIJA MIHAJLOVI?, LJILJANA RANKOVI?, DANICA RADENKOVI?, ALEKSANDRA JOCI?, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVI?. TRENERI: MARIJANA MIROSAVLJEVI? I MILAN GR?I?.

NAKONRA?ASIMA – 03. JUL: SRBIJA – NEMA?KA  3:0 (25:9, 25:21, 25:21)

NAKONRA?ASIMA – 04. JUL: SRBIJA – EGIPAT  3:0 (25:16, 25:15, 25:15)

NAKONRA?ASIMA – 05. JUL: SRBIJA – TAJLAND  3:1 (20:25, 25:21, 25:11, 25:20)

NAKONRA?ASIMA – 07. JUL: SRBIJA – JAPAN   3:2 (22:25, 17:25, 25:21, 26:24, 15:10)

NAKONRA?ASIMA – 08. JUL: SRBIJA – PERU  3:2 (25:16, 25:17, 20:25, 22:25, 15:7)

NAKONRA?ASIMA – 09. JUL: SRBIJA – BRAZIL  2:3 (18:25, 18:25, 22:25, 23:25, 8:15)

NAKONRA?ASIMA – 11. JUL – POLUFINALE: SRBIJA – BELGIJA  3:1 (25:20, 27:25, 24:26, 25:21)

NAKONRA?ASIMA – 12. JUL – FINALE: SRBIJA – BRAZIL  1:3 (20:25, 24:26, 25:23, 17:25)

 

 XII SP 2011. – ANKARA, TURSKA (12–21.08) – 3. MESTO:

SRBIJA: MINA POPOVI?, NADA MITROVI?, JELENA LAZI?, KATARINA ?ANAK, MAJA SIMI?, NEVENA D?AMI?, MILICA KUBURA, NATA?A ?IKIRIZ, NIKOLINA LUKI?, BJANKA BU?A, SLA?ANA MIRKOVI?, ALEKSANDRA STEPANOVI?. TRENERI: MILAN GR?I? I DEJAN STOJKOVI?.

ANKARA – 12. AVGUST: SRBIJA – KINA  0:3 (18:25, 20:25, 23:25)

ANKARA – 13. AVGUST: SRBIJA – SAD  3:0 (25:21, 25:13, 26:24)

ANKARA – 14. AVGUST: SRBIJA – PORTORIKO  3:0 (25:13, 25:8, 25:21)

ANKARA – 16. AVGUST: SRBIJA – BRAZIL  3:2 (26:28, 21:25, 25:21, 25:17, 17:15)

ANKARA – 17. AVGUST: SRBIJA – JAPAN  3:0 (25:17, 25:12, 25:20)

ANKARA – 18. AVGUST: SRBIJA – POLJSKA  3:1 (25:19, 24:26, 26:24, 25:21)

ANKARA – 20. AVGUST – POLUFINALE: SRBIJA – TURSKA  2:3 (14:25, 25:14, 17:25, 25:20, 14:16)

ANKARA – 21. AVGUST – ME? ZA TRE?E MESTO: SRBIJA – POLJSKA  3:0 (25:21, 25:13, 25:18)

 
XIII SP 2013. – NAKONRA?ASIMA, TAJLAND (26. JUL – 04. AVGUST) – 6. MESTO:

SRBIJA: JELENA NOVAKOVI?, SARA LOZO, KATARINA MARINKOVI?, ALEKSANDRA BR?OVI?, JELENA VIGNJEVI?, MAJA ALEKSI?, SARA VOJNI? PUR?AR, BOJANA MILENKOVI?, OLGA JEJI?, SARA VU?I?EVI?, MILENA DIMI?, TIJANA BO?KOVI?. TRENERI: MARIJANA BORI?I? I MILAN GR?I?.

1. KOLO – PETAK, 26. JUL:
SRBIJA – TUNIS 3:0 (25:15, 25:21, 25:7)

2. KOLO – SUBOTA, 27. JUL:
SRBIJA – EGIPAT 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 28. JUL:
SRBIJA – TAJLAND 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)

5. KOLO – UTORAK, 30. JUL:
SRBIJA – PORTORIKO 3:0 (25:13, 25:16, 25:23)

1. SRB 4 4 0 12:0

01. AVGUST – OSMINA FINALA:
SRBIJA – GR?KA 3:1 (25:22, 25:19, 20:25, 25:16)

02. AVGUST – ?ETVRTFINALE:
SRBIJA – PERU 2:3 (25:16, 22:25, 19:25, 25:21, 8:15)

03. AVGUST – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MESTA:
SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 3:2 (25:20, 20:25, 25:12, 23:25, 18:16)

04. AVGUST – ME? ZA 5. MESTO:
SRBIJA – JAPAN 2:3 (25:14, 25:23, 20:25, 15:25, 13:15)

UKUPNO: 8 6 2 22:9

 
KADETKINJE – XIV SP 2015. – LIMA, PERU (7 – 16. AVGUST) – 5. MESTO:

SRBIJA: KATARINA LAZOVI?, ANA MARTINOVI?, ANA JAK?I?, TIJANA MILOJEVI?, LJUBICA MILOJEVI?, JOVANA KOCI?, ANASTASIJA SEKULI?, TAMARA RADMILOVI?, AN?ELA VESELINOVI?, MILICA TASI?, ANJA A?ONJA, TIJANA STOJKOVI?. TRENERI: JOVO CAKOVI? I MILAN MILO?EVI?.

1. KOLO – PETAK, 7. AVGUST:
SRBIJA – POLJSKA 3:0 (25:20, 25:13, 25:23)

2. KOLO – SUBOTA, 8. AVGUST:
SRBIJA – KINA 1:3 (21:25, 17:25, 26:24, 23:25)

4. KOLO – PONEDELJAK, 10. AVGUST:
SRBIJA – TAJLAND 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)

5. KOLO – UTORAK, 11. AVGUST:
SRBIJA – NEMA?KA 0:3 (24:26, 21:25, 21:25)

3. SRB 4 2 2 7:6 6

OSMINA FINALA – ?ETVRTAK, 13. AVGUST:
SRBIJA – KOREJA 3:0 (25:22, 25:21, 25:2)

?ETVRTFINALE – PETAK, 14. AVGUST:
SRBIJA – ITALIJA 1:3 (25:22, 18:25, 19:25, 17:25)

SUBOTA, 15. AVGUST – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MESTA:
SRBIJA – POLJSKA 3:2 (20:25, 21:25, 25:8, 25:21, 19:17)

NEDELJA, 16. AVGUST – ME? ZA 5. MESTO:
SRBIJA – NEMA?KA 3:0 (25:19, 25:19, 26:24)

UKUPNO: 8 5 3 17:11

BLOKER: JOVANA KOCI? (SRBIJA)

 
XV SP 2017. – SANTA FE I ROSARIO, ARGENTINA (18 – 27. AVGUST) – 13. MESTO:

SRBIJA: SARA CARI?, AN?ELIJA DRA?KOVI?, ISIDORA RODI?, MILA KOCI?, DEJANA LEKI?, BARBARA BATINI?, RADA PEROVI?, MILJANA GLU?AC, MILICA MILUNOVI?, JOVANA MIROSAVLJEVI?, ANA MARIJA JONJEV, VERONIKA ?OKI?. TRENERI: JOVO CAKOVI? I MILAN MILO?EVI?.

C GRUPA – ROSARIO:
1. KOLO – PETAK, 18. AVGUST:
SRBIJA – TAJLAND 3:0 (25:16, 27:25, 25:6)

2. KOLO – SUBOTA, 19. AVGUST:
SRBIJA – ITALIJA 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)

4. KOLO – PONEDELJAK, 21. AVGUST:
SRBIJA – POLJSKA 0:3 (27:29, 22:25, 23:25)

5. KOLO – UTORAK, 22. AVGUST:
SRBIJA – KOLUMBIJA 3:1 (25:18, 12:25, 25:20, 25:22)

3. SRB 4 2 2 6:7 6

OSMINA FINALA – SREDA, 23. AVGUST – ROSARIO:
SRBIJA – JAPAN 2:3 (21:25, 18:25, 28:26, 25:19, 15:17)

PETAK, 25. AVGUST – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. DO 16. MESTA – SANTA FE:
SRBIJA – KOREJA 1:3 (17:25, 25:23, 14:25, 23:25)

SUBOTA, 26. AVGUST – SANTA FE – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 13. DO 16. MESTA:
SRBIJA – POLJSKA 3:1 (26:24, 23:25, 25:16, 25:12)

NEDELJA, 27. AVGUST – SANTA FE – ME? ZA 13. MESTO:
SRBIJA – KOLUMBIJA 3:0 (25:18, 25:18, 25:21)

UKUPNO: 8 4 4 15:14

Pro?itano 1194 puta