Rezultati kadetkinja na Evropskim prvenstvima

 

V EP 2003. – ZAGREB, HRVATSKA (22–27. APRIL) – 3. MESTO, BRONZANA MEDALJA

SRBIJA I CRNA GORA: JOVANA VESOVI?, ANA JAK?I?, MINA KALINI?, DU?ANKA KARI?, MIRJANA KOMLENOVI?, ANA ANTONIJEVI?, SANJA HANU?I?, MIRJANA ?URI?, ALEKSANDRA CRN?EVI?, NEVENA ?OR?EVI?, TAMARA RAKI?, MARIJA MRATINKOVI?. TRENERI: ZORICA LAZI?, BRANKO GAJI?.

ZAGREB – 22. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – POLJSKA (POL)  3:0 (25:14, 25:23, 25:14)

ZAGREB – 23. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – HRVATSKA (CRO)  0:3 (12:25, 19:25, 16:25)

ZAGREB – 24. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – NEMA?KA (GER)   3:0 (25:23, 25:17, 25:20)

ZAGREB - 26. APRIL– POLUFINALE: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ITALIJA (ITA)   0:3 (20:25, 22:25, 28:30)

ZAGREB – 27. APRIL– ME? ZA 3. MESTO: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – RUSIJA (RUS)   3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:19)

VI EP 2005. – TALIN, ESTONIJA (29. MART – 03. APRIL) – 9. MESTO

SRBIJA I CRNA GORA/SERBIA AND MONTENEGRO: AMADEA DURAKOVI?, IVANA NE?OVI?, SANJA BURSA?, BILJANA MIRKI?, BOJANA ?IVKOVI?, ANA BOGDANOVI?, SANJA MALAGURSKI, STEFANA VELJKOVI?, SONJA KLISURA, MILICA TERZI?, MARTA DRPA, JOVANA BRAKO?EVI?. TRENERI: ZORICA LAZI?, ANDREA MILODANOVI?.

TALIN – 29. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – NEMA?KA (GER)   0:3 (17:25, 21:25, 21:25)

TALIN – 30. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ?E?KA (CZE)   2:3 (25:19, 17:25, 25:18, 26:28, 11:15)

TALIN – 01. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ESTONIJA (EST)   3:0 (25:17, 25:17, 25:9)

TALIN – 02. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – TURSKA (TUR)   3:2 (22:25, 20:25, 25:16, 25:18, 15:13)

VII EP 2007. – BRNO (10–15. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA

SRBIJA: MARIJA JOVANOVI?, TIJANA MALE?EVI?, MARIJA PUCAREVI?, NINA ROSI?, NATA?A ?ILJKOVI?, SANJA BURSA?, DANICA MARKOVI?, STEFANA VELJKOVI?, NA?A NINKOVI?, MARIJA MILOSAVLJEVI?, KRISTINA ?URI?, SANJA MALAGURSKI. TRENERI: BRANKO GAJI? I MARIJANA MIROSAVLJEVI?.

BRNO – 10. APRIL: SRBIJA (SRB) – FRANCUSKA (FRA)  3:0 (25:18, 25:20, 25:12)

BRNO – 11. APRIL: SRBIJA (SRB) – ?E?KA (CZE)   3:0 (25:16, 25:19, 25:14)

BRNO – 13. APRIL – ?ETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – RUSIJA (RUS)   3:0 (25:23, 25:17, 25:20)

BRNO – 14. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA (SRB) – ITALIJA (ITA)   3:0 (25:12, 31:29, 25:23)

BRNO – 15. APRIL – FINALE: SRBIJA (SRB) – NEMA?KA (GER)    0:3 (25:27, 23:25, 26:28)

VIII EP 2009. – ROTERDAM, HOLANDIJA (04–09. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA:

SRBIJA: SARA KLISURA, IVANA MRDAK, JELENA MEDAREVI?, ALEKSANDRA VUKOVI?, MAJA SAVI?, IVANA LUKOVI?, MARIJA MIHAJLOVI?, LJILJANA RANKOVI?, DANICA RADENKOVI?, ALEKSANDRA JOCI?, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVI?. TRENERI: MARIJANA MIROSAVLJEVI? I MILAN GR?I?.

ROTERDAM – 04. APRIL: SRBIJA (SRB) – GR?KA (GRE)   3:0 (25:12, 25:12, 25:16)

ROTERDAM – 05. APRIL: SRBIJA (SRB) – NEMA?KA (GER)    3:1 (25:19, 25:16, 21:25, 25:20)

ROTERDAM – 07. APRIL – ?ETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – TURSKA (TUR)   3:0 (25:15, 25:19, 25:23)

ROTERDAM – 08. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA (SRB) – SLOVA?KA (SVK)   3:2 (25:15, 21:25, 21:25, 25:21, 15:10)

ROTERDAM – 09. APRIL – FINALE: SRBIJA (SRB) – BELGIJA (BEL)   1:3 (23:25, 21:25, 25:10, 17:25)

IX EP 2011. – ANKARA, TURSKA (30. APRIL – 08. MAJ) – 3. MESTO, BRONZANA MEDALJA:

SRBIJA: MINA POPOVI?, NADA MITROVI?, JELENA LAZI?, KATARINA ?ANAK, MINA TOMI?, MAJA SIMI?, NEVENA D?AMI?, KATARINA SIMI?, NATA?A ?IKIRIZ, NIKOLINA LUKI?, BJANKA BU?A, SLA?ANA MIRKOVI?. TRENERI: MARIJANA BORI?I? I MILAN GR?I?.

ANKARA – 30. APRIL: SRBIJA – ?PANIJA  3:0 (25:19, 25:16, 25:10)

ANKARA – 01. MAJ: SRBIJA – ?E?KA   3:1 (21:25, 25:18, 25:13, 25:12)

ANKARA – 02. MAJ: SRBIJA – POLJSKA   3:0 (28:26, 25:23, 25:17)

ANKARA – 04. MAJ: SRBIJA – SLOVENIJA   3:2 (23:25, 25:15, 20:25, 25:12, 15:8)

ANKARA – 05. MAJ: SRBIJA – TURSKA   1:3 (10:25, 25:27, 25:20, 23:25)

ANKARA – 07. MAJ – POLUFINALE: SRBIJA – TURSKA   1:3 (17:25, 25:22, 22:25, 21:25)

ANKARA – 08. MAJ – ME? ZA TRE?E MESTO: SRBIJA – NEMA?KA    3:1 (25:20, 28:26, 22:25, 25:22)

X EP 2013. – BAR (CRNA GORA) I KLADOVO (SRBIJA) – 29. MART – 07. APRIL – 4. MESTO:

SRBIJA: JELENA NOVAKOVI?, SARA LOZO, KATARINA MARINKOVI?, ALEKSANDRA BR?OVI?, JELENA VIGNJEVI?, MAJA ALEKSI?, MARIJA POPOVI?, SARA VOJNI? PUR?AR, BOJANA MILENKOVI?, OLGA JEJI?, MAJA ?OR?EVI?, SARA VU?I?EVI?. TRENERI: MARIJANA BORI?I? I MILAN GR?I?.

B GRUPA – KLADOVO (DVORANA JEZERO):

1. KOLO – PETAK, 29. MART: SRBIJA – HOLANDIJA   3:1 (18:25, 25:12, 25:22, 25:11)

2. KOLO – SUBOTA, 30. APRIL: SRBIJA – FRANCUSKA   3:0 (25:15, 25:22, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 31. MART: SRBIJA – RUSIJA   3:1 (22:25, 25:19, 25:14, 25:22)

4. KOLO – UTORAK, 02. APRIL: SRBIJA – TURSKA   0:3 (18:25, 19:25, 23:25)

5. KOLO – SREDA, 03. APRIL: SRBIJA – NEMA?KA  2:3 (18:25, 12:25, 26:24, 27:25, 7:15)

2. MESTO U GRUPI -  SRBIJA          5        3        2        11:8   10

SUBOTA, 06. APRIL – BAR – POLUFINALE: SRBIJA – ITALIJA   1:3 (21:25, 25:18, 20:25, 13:25)

NEDELJA, 07. APRIL – BAR – ME? ZA TRE?E MESTO: SRBIJA – TURSKA   0:3 (22:25, 23:25, 15:25)

 
XI EP 2015. – PLOVDIV I SAMOKOV, BUGARSKA (28. MART – 5. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA:
SRBIJA: KATARINA LAZOVI?, ANA MARTINOVI?, ANA JAK?I?, TIJANA MILOJEVI?, LJUBICA MILOJEVI?, JOVANA KOCI?, ANASTASIJA SEKULI?, TAMARA RADMILOVI?, AN?ELA VESELINOVI?, MILICA TASI?, ANJA A?ONJA, TIJANA STOJKOVI?. TRENERI: JOVO CAKOVI? I MILAN MILO?EVI?.

1. KOLO – SUBOTA, 28. MART: SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:21, 29:27, 25:19)

2. KOLO – NEDELJA, 29. MART: SRBIJA – RUSIJA   3:1 (25:22, 25:18, 24:26, 25:21)

3. KOLO – PONEDELJAK, 30. MART: SRBIJA – NEMA?KA   3:0 (25:18, 25:19, 25:23)

4. KOLO – SREDA, 1. APRIL: SRBIJA – ITALIJA   3:0 (25:18, 25:17, 25:16)

5. KOLO – ?ETVRTAK, 2. APRIL: SRBIJA – SLOVENIJA   3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 25:20)

PLOVDIV – SUBOTA, 4. APRIL – POLUFINALE:
SRBIJA – BELGIJA   3:1 (25:22, 17:25, 25:17, 25:22)

PLOVDIV – NEDELJA, 5. APRIL – FINALE:
SRBIJA – RUSIJA   2:3 (25:16, 21:25, 22:25, 25:23, 7:15)

PRIMA?: KATARINA LAZOVI? (SRBIJA)
LIBERO: TIJANA MILOJEVI? (SRBIJA)

 
XII EP 2017. – ARNEM, HOLANDIJA (1 – 9. APRIL) – 4. MESTO:
SRBIJA: SARA CARI?, ISIDORA RODI?, MILA KOCI?, KATARINA GAJEVI?, DEJANA LEKI?, BARBARA BATINI?, RADA PEROVI?, MILJANA GLU?AC, MILICA MILUNOVI?, JOVANA MIROSAVLJEVI?, ANA MARIJA JONJEV, VERONIKA ?OKI?. TRENERI: JOVO CAKOVI? I MILAN MILO?EVI?.

1. KOLO – SUBOTA, 1. APRIL: SRBIJA – RUMUNIJA   2:3 (21:25, 21:25, 25:18, 26:24, 13:15)

2. KOLO – NEDELJA, 2. APRIL: SRBIJA – BELORUSIJA   1:3 (20:25, 16:25, 25:22, 16:25)

3. KOLO – UTORAK, 4. APRIL: SRBIJA – POLJSKA   3:1 (25:7, 20:25, 25:14, 25:21)

4. KOLO – SREDA, 5. APRIL: SRBIJA – SLOVENIJA   3:0 (25:22, 25:20, 25:20)

5. KOLO – ?ETVRTAK, 6. APRIL: SRBIJA – GR?KA   3:0 (25:22, 25:22, 25:14)

SUBOTA, 8. APRIL – POLUFINALE:
SRBIJA – ITALIJA   2:3 (11:25, 25:23, 25:23, 16:25, 9:15)

NEDELJA, 9. APRIL – ME? ZA TRE?E MESTO:
SRBIJA – BELORUSIJA   2:3 (25:17, 27:29, 17:25, 25:22, 13:15)

LIBERO: MILA KOCI? (SRBIJA)

 
KADETKINJE – XIII EP 2018. – SOFIJA, BUGARSKA (13 – 21. APRIL) – 9. MESTO:
SRBIJA: ANDREA TI?MA, TIJANA VRCELJ, BOJANA GO?ANIN, ANA DROBNJAK, VALERIJA SAVI?EVI?, TARA TAUBNER, JOVANA CVETKOVI?, MILICA MEDVED, TEODORA ISAILOVI?, VANJA SAVI?, ISIDORA KOCKAREVI?, JOVANA ?IRKOVI?. TRENERI: JOVO CAKOVI?, MILAN MILO?EVI? I DANILO PEJOVI?.

A GRUPA – DVORANA ?HRISTO BOTEV“:
1. KOLO – PETAK, 13. APRIL: SRBIJA – BELORUSIJA   1:3 (21:25, 21:25, 25:21, 17:25)

2. KOLO – SUBOTA, 14. APRIL: SRBIJA – SLOVENIJA   3:1 (26:28, 25:22, 25:20, 25:20)

3. KOLO – NEDELJA, 15. APRIL: SRBIJA – RUSIJA   1:3 (18:25, 25:22, 21:25, 21:25)

4. KOLO – UTORAK, 17. APRIL: SRBIJA – MA?ARSKA   3:1 (19:25, 25:21, 25:23, 25:22)

5. KOLO – SREDA, 18. APRIL: SRBIJA – BUGARSKA   1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 22:25)

UKUPNO 5 2 3 9:11

Pro?itano 1561 puta