Rezultati kadeta na Evropskim prvenstvima

 

VI EP 2005. – RIGA, LETONIJA (29. MART – 03. APRIL) – 8. MESTO

SRBIJA I CRNA GORA: DINO RADIVOJEVI?, BORISLAV PETROVI?, MILO? STOJKOVI?, DARKO FILIPA?, KONSTANTIN ?UPKOVI?, MILO? TERZI?, MILO? VEMI?, JASMIN HAD?IFEJZOVI?, IVAN ILI?, MARKO PODRA??ANIN, DU?AN MATI?, UGLJE?A ILI?. TRENERI: LJUBOMIR GALOGA?A, DRAGAN MO?EVI?.

RIGA – 30. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – SLOVENIJA (SLO)  3:0 (25:22, 25:23, 27:25)

RIGA – 31. MART: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – ?PANIJA (ESP)  3:0 (25:21, 25:16, 25:15)

RIGA – 01. APRIL – ?ETVRTFINALE: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – SLOVA?KA (SVK)  2:3 (16:25, 14:25, 25:16, 25:20, 11:15)

RIGA – 02. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – BUGARSKA (BUL)  1:3 (16:25, 25:27, 25:22, 22:25)

RIGA – 03. APRIL: SRBIJA I CRNA GORA (SCG) – SLOVENIJA (SLO)  1:3 (20:25, 17:25, 25:22, 20:25)

VII EP 2007. – BE?, AUSTRIJA (11. – 16. APRIL) – 7. MESTO

SRBIJA: DINO RADIVOJEVI?, NEMANJA STEFANOVI?, STEFAN BASTA, MIHAJLO PAJI?, MARKO SAMARD?I?, NIKOLA VASI?, URO? DRAP?IN, MARKO JANKOVI?, MIHAJLO MITI?, NEVEN MAJSTOROVI?, NIKOLA KARI?, MARKO NIKOLI?. TRENERI: LJUBOMIR GALOGA?A I DRAGAN MO?EVI?.

BE? – 11. APRIL: SRBIJA (SRB) – TURSKA (TUR)  3:1 (25:23, 26:24, 25:27, 27:25)

BE? – 13. APRIL: SRBIJA (SRB) – NEMA?KA (GER)  0:3 (21:25, 14:25, 18:25)

BE? – 14. APRIL – ?ETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – BELGIJA (BEL)  0:3 (24:26, 21:25, 10:25)

BE? – 15. APRIL: SRBIJA (SRB) – HOLANDIJA (NED)   2:3 (25:19, 19:25, 25:17, 21:25, 16:18)

BE? – 16. APRIL: SRBIJA (SRB) – ITALIJA (ITA)  3:1 (25:21, 21:25, 25:16, 25:23)

VIII EP 2009. – ROTERDAM, HOLANDIJA (04. – 09. APRIL) – 2. MESTO, SREBRNA MEDALJA:

SRBIJA: URO? KOVA?EVI?, MILAN PERI?, MAKSIM BUCULJEVI?, ALEKSA BR?OVI?, NIKOLA JOVOVI?, SINI?A ?ARKOVI?, VUK MILUTINOVI?, DU?AN PETKOVI?, MILIJA MRDAK, BOJAN RAJKOVI?, NEMANJA OPA?I?, ALEKSANDAR ATANASIJEVI?. TRENERI: MILAN ?URI?I? I MILIVOJE RADISAVLJEVI?.

ROTERDAM – 04. APRIL: SRBIJA (SRB) – MA?ARSKA (HUN)  3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:19)

ROTERDAM – 05. APRIL: SRBIJA (SRB) – RUSIJA (RUS)  1:3 (22:25, 25:15, 22:25, 15:25)

ROTERDAM – 07. APRIL – ?ETVRTFINALE: SRBIJA (SRB) – BELGIJA (BEL)  3:2 (19:25, 25:19, 25:23, 27:29, 15:13)

ROTERDAM – 08. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA (SRB) – POLJSKA (POL)  3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:23)

ROTERDAM – ?ETVRTAK, 09. APRIL – FINALE: SRBIJA (SRB) – FRANCUSKA (FRA)  0:3 (22:25, 21:25, 20:25)

IX EP 2011. – ANKARA, TURSKA (16. – 24. APRIL) – 1. MESTO, ZLATNA MEDALJA:

SRBIJA: URO? KOVA?EVI?, RADOVAN MEDENICA, LUKA MEDI?, LAZAR ILINI?I?, NIKOLA VELJOVI?, ALEKSA BR?OVI?, MILAN KATI?, ALEKSANDAR OKOLI?, MIHAJLO STANKOVI?, DIMITRIJE PANTI?, SINI?A ?ARKOVI?, ALEKSANDAR BLAGOJEVI?. TRENERI: MILAN ?URI?I? I MILIVOJE RADISAVLJEVI?.

ANKARA – 16. APRIL: SRBIJA – NEMA?KA  3:2 (19:25, 25:16, 25:21, 23:25, 15:9)

ANKARA – 17. APRIL: SRBIJA – BUGARSKA  3:2 (19:25, 20:25, 25:23, 29:27, 15:12)

ANKARA – 18. APRIL: SRBIJA – POLJSKA  3:1 (25:19, 18:25, 25:19, 25:18)

ANKARA – 20. APRIL: SRBIJA – GR?KA  2:3 (25:18, 16:25, 14:25, 25:22, 7:15)

ANKARA – 21. APRIL: SRBIJA – TURSKA   3:1 (24:26, 25:21, 31:29, 25:21)

ANKARA – 23. APRIL – POLUFINALE: SRBIJA – BUGARSKA 3:0 (25:23, 25:22, 25:23)

ANKARA – 24. APRIL – FINALE: SRBIJA – FRANCUSKA 3:2 (20:25, 25:22, 25:17, 17:25, 15:6)

X EP 2013. – LAKTA?I (BOSNA I HERCEGOVINA) I BEOGRAD (SRBIJA) – 12. – 21. APRIL – 11. MESTO:

SRBIJA: ALEKSA BRKOVI?, MIODRAG MILUTINOV, STEVAN SIMI?, ALEKSA VELI?KOVI?, STEFAN KOVA?EVI?, VUKA?IN SMILJANI?, LAZAR DODI?, ANDRIJA VILIMANOVI?, MILUTIN NEJI?, NE?ELJKO RADOVI?, LUKA VELI?KOVI?, BO?KO BOJI?I?. TRENERI: MILAN ?URI?I? I MILIVOJE RADISAVLJEVI?.

B GRUPA – BEOGRAD (DVORANA ?UMICE):

1. KOLO – PETAK, 12. APRIL: SRBIJA – FINSKA  1:3 (26:24, 20:25, 25:27, 24:26)

2. KOLO – SUBOTA, 13. APRIL: SRBIJA – FRANCUSKA  0:3 (23:25, 22:25, 21:25)

3. KOLO – NEDELJA, 14. APRIL: SRBIJA – TURSKA   2:3 (14:25, 25:21, 16:25, 25:19, 7:15)

4. KOLO – UTORAK, 16. APRIL: SRBIJA – BUGARSKA  2:3 (22:25, 25:20, 27:25, 17:25, 12:15)

5. KOLO – SREDA, 17. APRIL: SRBIJA – RUSIJA  1:3 (30:28, 16:25, 24:26, 26:28)

XI EP 2015. – SAKARIJA I KOD?AELI, TURSKA (4 – 12. APRIL) – 8. MESTO:
SRBIJA: BORIS BU?A, ALEKSANDAR PERI?I?, JOVAN KOVA?I?, STEVAN ?OSI?, DANILO PAVLOVI?, ALEKSA POLOMAC, VUKA?IN NEDELJKOVI?, NIKOLA ?UGI?, VUKA?IN ?UR?EVI?, MIRAN KUJUND?I?, DAVID MEHI?, LUKA ?AJI?. TRENERI: MILAN ?URI?I? I MILIVOJE RADISAVLJEVI?.

A GRUPA – KOD?AELI:
1. KOLO – SUBOTA, 4. APRIL: SRBIJA – RUSIJA 0:3 (14:25, 16:25, 23:25)

2. KOLO – NEDELJA, 5. APRIL: SRBIJA – ITALIJA 2:3 (25:18, 25:23, 20:25, 14:25, 7:15)

3. KOLO – PONEDELJAK, 6. APRIL: SRBIJA – FRANCUSKA 3:2 (29:27, 23:25, 22:25, 25:13, 17:15)

4. KOLO – SREDA, 8. APRIL: SRBIJA – DANSKA 3:2 (26:24, 20:25, 27:25, 13:25, 15:10)

5. KOLO – ?ETVRTAK, 9. APRIL: SRBIJA – POLJSKA 0:3 (15:25, 12:25, 17:25)

SAKARIJA – SUBOTA, 11. APRIL – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:
SRBIJA – BUGARSKA 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 24:26)

SAKARIJA – NEDELJA, 12. APRIL – ME? ZA 7. MESTO:
SRBIJA – ?E?KA 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)

Pro?itano 1351 puta