Prvenstvo Srbije za pionire 2013.

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (04–06. JUN) – DVORANA SD RADNI?KI
(TEHNI?KI ORGANIZATOR: OK ?ELEZNI?AR, BEOGRAD)

   
Obrenovac ?elezni?ar Partizan TE    
dr Bogdan Sretenovi?
Vuk Todorovi?
dr Bogdan Sretenovi?
Du?an Mul?an
dr Bogdan Sretenovi?
Ognjen Nikoli?
dr Bogdan Sretenovi?
Aleksandar Peri?i?
dr Bogdan Sretenovi?
Luka Komlenski

 

1. KOLO – UTORAK, 04. JUN:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – SPARTAK (LJIG)   3:0 (25:16, 26:24, 25:21)

OBRENOVAC – ?ELEZNI?AR   3:0 (25:21, 25:22, 26:24)

2. KOLO – SREDA, 05. JUN:

?ELEZNI?AR – PARTIZAN TERMOELEKTRO    3:2 (25:16, 25:17, 11:25, 22:25, 17:15)

OBRENOVAC – SPARTAK (LJIG)   3:2 (25:17, 25:19, 21:25, 13:25, 15:7)

3. KOLO – ?ETVRTAK, 06. JUN:

OBRENOVAC – PARTIZAN TERMOELEKTRO    3:1 (19:25, 25:17, 30:28, 25:14)

?ELEZNI?AR – SPARTAK (LJIG)    3:2 (25:20, 23:25, 16:25, 25:21, 15:13)

 

TABELA:

1. OBRENOVAC         3    3    0    9:3       8

2. ?ELEZNI?AR          3    2    1    6:7       4

3. PARTIZAN TE         3    1    2    6:6       4

4. SPARTAK               3    0    3    4:9       2

 

POJEDINA?NE NAGRADE:

MVP: VUK TODOROVI? (OBRENOVAC)

SME?ER: DU?AN MUL?AN (PARTIZAN TERMOELEKTRO)

TEHNI?AR: OGNJEN NIKOLI? (?ELEZNI?AR)

BLOKER: ALEKSANDAR PERI?I? (?ELEZNI?AR)

SERVER: LUKA KOMLENSKI (OBRENOVAC)

 

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (12. I 13. MAJ) – REZULTATI:

I GRUPA – VALJEVO (SC “STUDENT”, TEHNI?KI ORGANIZATOR: OK VA 014, VALJEVO):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

VA 014 (VALJEVO) – TEHNI?AR (KRALJEVO)    3:0 (25:13, 25:23, 25:11)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – HERCEGOVINA (RAVNI TOPOLOVAC)    3:0 (25:14, 25:15, 26:24)

2. KOLO:

TEHNI?AR (KRALJEVO) – HERCEGOVINA (RAVNI TOPOLOVAC)   3:1 (25:17, 23:25, 25:22, 25:13)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – VA 014 (VALJEVO)    3:0 (25:17, 25:12, 25:22)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – TEHNI?AR (KRALJEVO)   3:0 (25:14, 25:21, 25:19)

HERCEGOVINA (RAVNI TOPOLOVAC) – VA 014 (VALJEVO)   3:2 (22:25, 25:21, 26:24, 13:25, 15:13)

 

TABELA:

1. PARTIZAN TE              3    3    0    9:0       9

2. VA 014                        3    1    2    5:6       4

3. TEHNI?AR                   3    1    2    3:7       3

4. HERCEGOVINA           3    1    2    4:8       2

 

II GRUPA – VR?AC (SALA HEMIJSKE ?KOLE, TEHNI?KI ORGANIZATOR: OK BANAT, VR?AC):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

MLADI RADNIK (PO?AREVAC) – BANAT (VR?AC)    3:2 (25:22, 14:25, 25:20, 27:25, 15:10)

OBRENOVAC – U?ICE   3:0 (25:14, 25:11, 25:13)

2. KOLO:

MLADI RADNIK (PO?AREVAC) – U?ICE   3:1 (25:8, 23:25, 25:20, 25:15)

OBRENOVAC – BANAT (VR?AC)   3:1 (25:22, 24:26, 25:9, 25:23)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

OBRENOVAC – MLADI RADNIK (PO?AREVAC)   3:1 (21:25, 25:19, 25:21, 25:17)

BANAT (VR?AC) – U?ICE   3:1 (25:17, 27:29, 25:21, 25:22)

 

TABELA:

1. OBRENOVAC            3    3    0    9:2       9

2. MLADI RADNIK          3    2    1    7:6       5

3. BANAT                      3    1    2    6:7       4

4. U?ICE                       3    0    3    2:9       0

 

III GRUPA – KLADOVO (DVORANA “JEZERO”, TEHNI?KI ORGANIZATOR: OK ?ERDAP, KLADOVO):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

TOPLI?ANIN (PROKUPLJE) – ?ERDAP (KLADOVO)    3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:18)

?ELEZNI?AR (BEOGRAD) – SLOVEN (RUMA)    3:0 (25:22, 25:16, 25:15)

2. KOLO:

?ELEZNI?AR (BEOGRAD) – TOPLI?ANIN (PROKUPLJE)   3:0 (25:15, 25:17, 25:17)

SLOVEN (RUMA) – ?ERDAP (KLADOVO)    3:0 (25:15, 25:15, 25:14)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

SLOVEN (RUMA) – TOPLI?ANIN (PROKUPLJE)    3:0 (25:15, 25:15, 25:14)

?ELEZNI?AR (BEOGRAD) – ?ERDAP (KLADOVO)     3:0 (25:18, 25:15, 25:20)

 

TABELA:

1. ?ELEZNI?AR         3    3    0    9:0       9

2. SLOVEN               3    2    1    6:3       6

3. TOPLI?ANIN          3    1    2    3:7       3

4. ?ERDAP               3    0    3    1:9       0

 

IV GRUPA – LJIG (SALA O? “SAVA KERKOVI?”, TEHNI?KI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG:

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

SPARTAK (LJIG) – CRVENA ZVEZDA    3:2 (25:14, 25:27, 25:22, 22:25, 17:15)

FUTOG – MILENIJUM (NI?)    3:0 (25:13, 25:16, 25:14)

2. KOLO:

FUTOG – CRVENA ZVEZDA   3:0 (25:22, 25:22, 25:13)

SPARTAK (LJIG) – MILENIJUM (NI?)    3:0 (25:16, 25:13, 25:21)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – MILENIJUM (NI?)    3:0 (25:7, 25:20, 25:18)

SPARTAK (LJIG) – FUTOG   3:0 (25:18, 25:16, 25:19)

 

TABELA:

1. SPARTAK                  3    3    0    9:2       8

2. FUTOG                      3    2    1    6:3       6

3. CRVENA ZVEZDA      3    1    2    5:6       4

4. MILENIJUM                3    0    3    0:9       0

Pro?itano 2113 puta