Kup Srbije za seniorke 1974-1979.

 

XV KUP JUGOSLAVIJE 1980.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (26–28. DECEMBAR):

1. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – MLADOST MONTER   3:1 (15:13, 15:13, 13:15, 15:9)

RADNI?KI – RIJEKA   3:0 (15:6, 15:6, 15:2)

2. KOLO – 27. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA   3:1 (9:15, 15:12, 15:9, 15:3)

RADNI?KI – MLADOST MONTER   3:2 (15:13, 13:15, 6:15, 15:5, 15:6)

3. KOLO – 28. DECEMBAR:

RADNI?KI – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:10, 15:9, 10:15, 15:6)

MLADOST MONTER – RIJEKA   3:2 (7:15, 15:11, 15:6, 10:15, 15:7)

 

TABELA:

1. RADNI?KI                     3      3      0      9:3            6

2. CRVENA ZVEZDA         3      2      1      7:5            4

3. MLADOST MONTER      3      1      2      6:8            2

4. RIJEKA                         3      0      3      3:9            0

 

RADNI?KI: VESNA KOMNENI?, RADMILA OSTOJI?, TATJANA PANTOVI?, CVIJETA STAKI?, JADRANKA KADIJEVI?, JASNA TOMLINOVI?, JELENA RELJIN, TANJA SIMI?, NADA GA?EVI?, JOVANKA MARKOVI?, BO?ENA MILOVANOVI?. TRENERI: MILIVOJE ?IHOVI? I NADA GA?EVI?.

 

?ETVRTFINALE:

NI?:

STUDENT – RIJEKA   2:3 (15:9, 13:15, 15:17, 15:13, 3:15)

BEOGRAD:

IMT – MLADOST MONTER   0:3 (15:17, 6:15, 13:15)

OSIJEK:

?ELJEZNI?AR – CRVENA ZVEZDA   0:3 (4:15, 6:15, 4:15)

VUKOVAR:

VUKOVAR – RADNI?KI   0:3 (10:15, 4:15, 4:15)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA SLOBODNA.

BREZA – RIJEKA   0:3 – BEZ BORBE.

TITOV VELES:

BOREC – STUDENT NI?   0:3 (8:15, 10:15, 7:15)

ZEMUN:

MLADOST – VUKOVAR    0:3 (13:15, 7:15, 4:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – RADNI?KI   0:3 (5:15, 3:15, 9:15)

SREMSKI KRALOVCI:

PARTIZAN – IMT   2:3 (15:12, 6:15, 9:15, 15:10, 11:15)

OSIJEK:

?ELJEZNI?AR – FU?INAR   3:1 (15:17, 15:10, 10:15, 15:9)

MARIBOR:

BRANIK – MLADOST MONTER   0:3 (4:15, 8:15, 13:15)

 

 

XIV KUP JUGOSLAVIJE 1979.

FINALNI TURNIR – VUKOVAR (21–23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNI?KI BEOGRAD   3:2 (13:15, 4:15, 15:12, 15:12, 15:13)

VUKOVAR – KA?TELA   3:0 (15:3, 15:10, 15:13)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

RADNI?KI – KA?TELA   3:0 (15:7, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – VUKOVAR   3:1 (15:3, 16:14, 11:15, 15:12)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – KA?TELA   3:0 (15:8, 15:6, 15:5)

RADNI?KI – VUKOVAR   3:0 (15:6, 15:13, 15:6)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA         3      3      0      9:3            6

2. RADNI?KI                     3      2      1      8:3            4

3. VUKOVAR                    3      1      2      4:6            2

4. KA?TELA                     3      0      3      0:9            0

 

CRVENA ZVEZDA: LJILJANA STOJIMIROVI?, TATJANA OBRADOVI?, GORDANA GR?I?, MILENA JOVANOVI?, LJILJANA PE?I?, ANDRIJANA KURTOVI?, MILEVA BORIN?EVI?, DU?ICA MILETI?, SNE?ANA STEPI?, MIRJANA GR?I?, JOVANKA MARKOVI?, LJILJANA JAN?I?. TRENER: ALEKSANDAR BORI?I? I DRAGAN ?AKOTA.

 

?ETVRTFINALE – 23. NOVEMBAR:

VUKOVAR – STUDENT NI?   3:0 (15:3, 15:13, 15:10)

KA?TELA – BRANIK MARIBOR   3:1 (15:10, 15:7, 8:15, 15:7)

MLADOST MONTER ZAGREB – RADNI?KI   0:3 (7:15, 12:15, 10:15)

CRVENA ZVEZDA – GRADA?AC    3:0 (15:7, 15:6, 15:5)

 

OSMINA FINALA:

STUDENT NI? I RADNI?KI BEOGRAD SLOBODNI.

21. OKTOBAR – GRADA?AC:

GRADA?AC – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:13, 15:7, 15:12)

27. OKTOBAR:

MARIBOR:

BRANIK – RIJEKA   3:2 (15:8, 15:17, 9:15, 15:13, 15:6)

BREZA:

BREZA – MLADOST MONTER ZAGREB   0:3 (13:15, 7:15, 8:15)

28. OKTOBAR:

ZEMUN:

MLADOST – VUKOVAR   0:3 (6:15, 7:15, 10:15)

SISAK:

METALAC – CRVENA ZVEZDA   0:3 (4:15, 13:15, 4:15)

TROGIR:

KA?TELA – IMT BEOGRAD   3:1 (15:7, 9:15, 15:11, 15:11)

 

 

XIII KUP JUGOSLAVIJE 1978.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22–24. DECEMBAR):

1. KOLO – 22. DECEMBAR:

RIJEKA – VUKOVAR   3:0 (15:9, 15:5, 15:4)

IMT – RADNI?KI   3:2 (15:7, 6:15, 13:15, 15:10, 15:5)

2. KOLO – 23. DECEMBAR:

VUKOVAR – IMT   3:1 (15:12, 14:16, 15:12, 15:12)

RIJEKA – RADNI?KI   3:0 (16:14, 18:16, 15:6)

3. KOLO – 24. DECEMBAR:

RADNI?KI – VUKOVAR   3:2 (15:8, 15:6, 7:15, 14:16, 15:1)

RIJEKA – IMT   3:1 (15:9, 5:15, 15:13, 19:17)

 

TABELA:

1. RIJEKA               3      3      0      9:1            6

2. VUKOVAR          3      1      2      5:7            2

3. IMT                     3      1      2      5:8            2 (170:165)

4. RADNI?KI           3      1      2      5:8            2 (154:159)

 

RIJEKA: KETI GRANDI?, AIDA LISAC, ?ELJKA ?KALI?, VLASTA PESARESI, SLAVICA ??ULAC, SONJA POROPAT, VALERIJA KOZJAK, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVI?, VERICA KRAMARI?, JULIJA FADLJEVI?, DANIJELA KRNETA. TRENERI: MIHAJLO PLAMENAC I ANTON JURMAN.

 

?ETVRTFINALE – 22. NOVEMBAR:

MODRI?A:

GRADA?AC – VUKOVAR   1:3 (4:15, 0:15, 15:7, 10:15)

RIJEKA:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:9, 15:11, 9:15, 16:14)

SREMSKI KARLOVCI:

PARTIZAN – RADNI?KI BEOGRAD   0:3 (7:15, 2:15, 4:15)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – IMT BEOGRAD   0:3 (4:15, 14:16, 9:15)

 

OSMINA FINALA:

RADNI?KI BEOGRAD I CRVENA ZVEZDA SLOBODNI.

30. SEPTEMBAR:

VR?AC:

MLADOST – IMT BEOGRAD   0:3 (4:15, 9:15, 12:15)

BREZA:

BREZA – MLADOST MONTER ZAGREB    0:3 (4:15, 10:15, 14:16)

RAVNE NA KORO?KEM:

BRANIK MARIBOR – RIJEKA   1:3 (3:15, 4:15, 16:14, 9:15)

01. OKTOBAR:

ZEMUN:

MLADOST – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI  0:3 (7:15, 6:15, 9:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – VUKOVAR    2:3 (1:15, 15:10, 15:13, 6:15, 8:15)

14. OKTOBAR – KA?TEL SU?URAC:

KA?TELA – GRADA?AC    2:3 (15:9, 16:14, 11:15, 13:15, 11:15)

 

 

XII KUP JUGOSLAVIJE 1977/1978.

FINALNI TURNIR – RIJEKA (03–05. FEBRUAR):

1. KOLO – 03. FEBRUAR:

RADNI?KI – CRVENA ZVEZDA    3:1 (8:15, 15:6, 15:12, 15:10)

RIJEKA – GRADA?AC    3:1 (15:3, 9:15, 15:10, 15:6)

2. KOLO – 04. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – GRADA?AC    3:0 (15:6, 17:15, 15:10)

RIJEKA – RADNI?KI    3:1 (15:8, 11:15, 17:15, 15:9)

3. KOLO – 05. FEBRUAR:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA    3:1 (9:15, 15:6, 15:12, 15:11)

RADNI?KI – GRADA?AC    3:0 (18:16, 15:12, 15:4)

 

TABELA:

1. RIJEKA                       3      3      0      9:3            6

2. RADNI?KI                   3      2      1      7:4            4

3. CRVENA ZVEZDA       3      1      2      5:6            2

4. GRADA?AC                3      0      3      1:9            0

 

RIJEKA: KETI GRANDI?, AIDA LISAC, VESNA PRIMORAC, VLASTA PESARESI – GRABOVAC, SLAVICA ??ULAC, BRUNA KORACA, VALERIJA KOZJAK, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVI?, VERICA KRAMARI?, JULIJA FADLJEVI?, DANIJELA KRNETA. TRENER: VLADO ?KILJAN.

 

?ETVRTFINALE:

CRVENA ZVEZDA – IMT   3:1 (15:12, 15:17, 15:3, 15:8)

GRADA?AC – JEDINSTVO TITOVO U?ICE   3:0 – BEZ BORBE.

RIJEKA – 13. NOVEMBAR:

RIJEKA – MLADOST VR?AC    3:0 (15:7, 15:5, 15:3)

BEOGRAD – 20. NOVEMBAR:

RADNI?KI – ZADAR   3:0 (15:6, 15:4, 15:4)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA, IMT, JEDINSTVO TITOVO U?ICE I MLADOST VR?AC SLOBODNI.

SUBOTICA:

SPARTAK – RADNI?KI BEOGRAD   0:3 (5:15, 6:15, 7:15)

RAVNE NA KORO?KEM:

FU?INAR – RIJEKA  0:3 (7:15, 11:15, 4:15)

ZADAR:

ZADAR – BREZA   3:2 (8:15, 15:7, 15:6, 10:15, 15:4)

GRADA?AC – 03. NOVEMBAR:

GRADA?AC – MLADOST MONTER ZAGREB   3:2 (15:2, 8:15, 6:15, 15:8, 15:8)

 

 

XI KUP JUGOSLAVIJE  1976/1977.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (25. I 26. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA    3:1 (15:2, 12:15, 15:3, 15:11)

RADNI?KI – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:1 (11:15, 15:5, 15:10, 15:11)

2. KOLO – 25. DECEMBAR:

RIJEKA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:1 (9:15, 15:4, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – RADNI?KI   3:1 (15:9, 15:17, 15:13, 15:10)

3. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:11, 15:9, 15:11)

RADNI?KI – RIJEKA   3:2 (15:12, 14:16, 15:11, 9:15, 15:9)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA        3      3      0      9:2            6

2. RADNI?KI                    3      2      1      7:6            4

3. RIJEKA                        3      1      2      6:7            2

4. PARTIZAN SK              3      0      3      2:9            0

 

CRVENA ZVEZDA: GORDANA GR?I?, MILENA JOVANOVI?, SNE?ANA TOPALOVI?, ANA JOKANOVI?, LJILJANA STOJIMIROVI?, LJILJANA GU?VICA, MILEVA BORIN?EVI?, DU?ICA MILETI?, MIRJANA JELI?, SLOBODANKA MILETI?,  MILENA PURTI?, JOVANKA MARKOVI?. TRENER: MIHAJLO MARKOVI?.

 

?ETVRTFINALE – 27. OKTOBAR:

RIJEKA – MLADOST VR?AC    3:0 – BEZ BORBE

SREMSKI KARLOVCI:

PARTIZAN – GRADA?AC    3:2 (15:11, 16:18, 15:7, 7:15, 15:13)

BREZA:

BREZA – RADNI?KI BEOGRAD   2:3 (9:15, 15:8, 2:15, 15:13, 2:15)

BEOGRAD:

IMT – CRVENA ZVEZDA    0:3 (13:15, 14:16, 11:15)

 

OSMINA FINALA:

MLADOST VR?AC, RADNI?KI BEOGRAD I CRVENA ZVEZDA SLOBODNI.

18. SEPTEMBAR – SUBOTICA:

SPARTAK – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   2:3 (7:15, 18:16, 15:9, 10:15, 12:15)

25. SEPTEMBAR – DUBROVNIK:

DUBROVNIK – BREZA   0:3 (15:17, 13:15, 13:15)

26. SEPTEMBAR:

NI?:

STEVAN SREMAC – IMT BEOGRAD   0:3 (13:15, 8:15, 8:15)

RAVNE NA KORO?KEM:

FU?INAR – RIJEKA   0:3 (4:15, 8:15, 5:15)

GRADA?AC:

GRADA?AC – MLADOST MONTER ZAGREB   3:2 (12:15, 11:15, 15:7, 15:1, 15:11)

 

 

X KUP JUGOSLAVIJE 1975.

FINALE – RIJEKA – 24. DECEMBAR:

RIJEKA – RADNI?KI   3:1 (14:16, 15:6, 15:12, 15:6)

RIJEKA: KETI GRANDI?, TATJANA DUKI?, ANITA BUTKOVI?, VLASTA PESARESI, VANDA TALARINI, BRUNA KORACA, TAJANA BARI?I?, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVI?, DU?ANKA ?IJAN, VERA KRAMARI?, NADA ZRILI?. TRENER: ANTON JURMAN.

RADNI?KI: BUDIMIRKA BELANOVI?, VESNA KOMNENI?, LJILJANA PRENTI?, JASNA GAJI?, CVIJETA STAKI?, RADA ORLI?, JASNA TOMLINOVI?, MIRJANA GR?I?, NADA GA?EVI?, GORDANA ?IJAN, BARALJI. TRENER: BOGDAN STOJANOVI?.

 

POLUFINALE – 10. DECEMBAR:

RIJEKA:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:5, 8:15, 15:4, 15:8)

BEOGRAD:

RADNI?KI – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI    3:1 (7:15, 15:1, 15:12, 15:12)

 

?ETVRTFINALE:

KA?TELA – CRVENA ZVEZDA    0:3 – BEZ BORBE

22. NOVEMBAR:

BEOGRAD:

RADNI?KI – IMT BEOGRAD     3:1 (1:15, 15:9, 15:11, 15:12)

GRADA?AC:

GRADA?AC – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   2:3 (8:15, 12:15, 15:11, 15:7, 1:15)

23. NOVEMBAR:

BREZA:

BREZA – RIJEKA  0:3 (11:15, 7:15, 9:15)

 

OSMINA FINALA:

RADNI?KI BEOGRAD, PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI, BREZA I GRADA?AC SLOBODNI.

09. NOVEMBAR – VR?AC, PAVLI?:

MLADOST – IMT BEOGRAD    2:3 (15:7, 2:15, 15:11, 11:15, 9:15)

12. NOVEMBAR:

TITOVO U?ICE:

CRNOKOSA KOSJERI? – CRVENA ZVEZDA   0:3 (2:15, 7:15, 2:15)

SPLIT:

KA?TELA – MLADOST MONTER ZAGREB   3:2 (8:15, 15:1, 11:15, 15:9, 15:11)

RAVNE NA KORO?KEM:

FU?INAR – RIJEKA   0:3 (13:15, 5:15, 9:15)

 

 

IX KUP JUGOSLAVIJE 1974.

FINALE – BEOGRAD, 05. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNI?KI   3:0 (15:9, 15:10, 15:2)

CRVENA ZVEZDA: DU?ICA MILETI?, SLOBODANKA MILETI?, LJILJANA ?IVALJEVI?, SENKA BE?LAGI?, GORDANA GR?I?, JOVANKA MARKOVI?, SNE?ANA LOZAN?I?, MIRJANA RADENKOVI?, ANA JOKANOVI?, MIRJANA JELI?, LJILJANA GU?VICA. TRENER: MIHAJLO MARKOVI?.

RADNI?KI: NADA GA?EVI?, GORDANA ?IJAN, BUDIMIRKA BELANOVI?, MILICA STOJADINOVI?, VESNA KOMNENI?, CVIJETA STAKI?, DOBRILA BOJKOVI?, JASNA GAJI?, VESNA A?IMOVI?, JASNA TOMLINOVI?, RADA ORLI?. TRENER: ALJI TARAKU.

 

POLUFINALE:

BEOGRAD – 12. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SIN?ELI?  3:1 (15:7, 8:15, 15:13, 15:13)

SREMSKI KARLOVCI – 13. NOVEMBAR:

PARTIZAN – RADNI?KI   2:3 (7:15, 15:7, 13:15, 15:8, 7:15)

 

?ETVRTFINALE:

30. OKTOBAR:

BEOGRAD:

RADNI?KI – MLADOST ZAGREB   3:0 (16:14, 15:9, 15:1)

SIN?ELI? – MLADOST VR?AC  3:0 (15:0, 15:10, 16:14)

SREMSKI KARLOVCI:

PARTIZAN – PELAGI?EVO GRADA?AC  3:1 (15:6, 14:16, 15:11, 15:12)

02. NOVEMBAR – BREZA:

BREZA – CRVENA ZVEZDA   2:3 (6:15, 4:15, 15:8, 15:10, 3:15)

 

OSMINA FINALA – 09. OKTOBAR:

PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI, RADNI?KI BEOGRAD, PELAGI?EVO GRADA?AC, MLADOST ZAGREB I MLADOST VR?AC SU SE BEZ BORBE PLASIRALI U ?ETVRTFINALE.

SISAK:

METALAC – CRVENA ZVEZDA   0:3 (3:15, 8:15, 5:15)

TITOVO U?ICE:

JEDINSTVO – SIN?ELI?  0:3 (6:15, 11:15, 1:15)

MARIBOR:

MARIBOR – BREZA  0:3 (9:15, 9:15, 1:15)

Pro?itano 1717 puta